Wydarzenia Bielsko-Biała

Dziś i jutro w Bielsku-Białej coś dla fanów kina pod chmurką!

Kino samochodowe w Bielsku-Białej? Już 31 lipca i 1 sierpnia na górnym parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok miłośnicy „kina pod chmurką” mogą spodziewać się wielu emocji.

Decyzją fanów CH Sarni Stok, w piątek odbędzie się pokaz filmu „Daddy cool”, a w sobotę „Tajne przez poufne”. Seanse kinowe rozpoczną się o 21:00, a miejsca na parkingu będzie można rezerwować już od 18:00, warto pojawiać się nieco wcześniej, aby zarezerwować najlepsze miejsca parkingowe do oglądania seansu w samochodzie. (liczba miejsc jest ograniczona).

Wcześniejszy przyjazd można połączyć z zakupami: w CH Sarni Stok wciąż trwają „Letnie Okazje” z wyjątkowymi ofertami, zniżkami i rabatami. Do tego dla klientów będzie przygotowana strefa z leżakami, gdzie każdy będzie mógł przyjemnie poczekać na seans.

Wstęp do kina jest biletowany: biletem na teren wydarzenia jest paragon za zakupy wykonane w dniach 27 lipca-1 sierpnia na terenie CH Sarni Stok za minimum 50zł/samochód osobowy. Jeżeli ktoś chce wziąć udział w wydarzeniu zarówno 31 lipca, jak i 1 sierpnia, powinien mieć dwa różne paragony. Paragon okazać należy bezpośrednio przed wjazdem na teren kina. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, a wysokość samochodów wjeżdżających na parking nie może przekroczyć 1,8 metra. Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie www.sarnistok.pl.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments