Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała Na czasie

Ekologiczny weekend

Prezentacja zdrowej żywności, najnowsze technologie oraz interesujące warsztaty w dziedzinie EKO, to wszystko co mogli zobaczyć uczestnicy Targów EKOstyl 2018 w ubiegły weekend.

Podczas wydarzenia, które miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej, wystawcy prezentowali swoje produkty oraz usługi związane z tematyką zdrowotną. Do grona zainteresowanych należeli specjaliści z ekobranży, ale również wielu „zwykłych” konsumentów.

W jednym miejscu znalazły się odpowiedzi na zapotrzebowanie jakie niesie ze sobą branża ekologiczna. Jedną z atrakcji przygotowanych przez organizatorów była możliwość uczestnictwa w Sferze Kulinarnej, gdzie miały miejsce pokazy przyrządzania potraw przez doświadczonych kucharzy. Dodatkowo odwiedzający mieli okazję do degustacji żywności ekologicznej oraz regionalnej. Dla miłośników naturalnych kosmetyków stworzono również odpowiednią strefę. Prezentowane produkty zachęcały do zakupu nie tylko przyjaznym dla środowiska składem, ale także przyjemnym zapachem. Do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą zachęcali wystawcy naturalnych terapii, diagnostyk, środków czystości, suplementów diety, a nawet odzieży. Chętni mogli ukoić swój ból podczas sesji masujących lub zrelaksować się na specjalnie przygotowanych do tego fotelach. Z okazji zbliżających się świąt zachęcano do zakupu oryginalnych upominków dla bliskich oraz zdrowych przysmaków na świąteczny stół.

Zwiedzający mogli wziąć udział w warsztatach dotyczących najnowszych osiągnięć oraz wydarzeń w dziedzinie eko, przygotowanych przez wybitnych specjalistów. Poruszano na nich tematy związane m.in. z alergią, zdrowym żywieniem, czy też smogiem. Dla najmłodszych uczestników została przygotowana „Eko Farma”. W tym miejscu rodzice mogli zostawić swoje pociechy pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów, którzy rozwijali świadomość najmłodszych na temat zdrowych nawyków motywujących do ekologicznych zachowań. Edukacja występowała w formie gier i zabaw.

Całości wydarzenia towarzyszyła miła i radosna atmosfera, smakowite zapachy oraz dobra muzyka.

navigate_before
navigate_next

google_news