Bielsko-Biała Sport

Fatalna seria Podbeskidzia trwa. Ciąży nad nimi fatum?

Fot. TSP

11 meczów bez zwycięstwa. Podbeskidzie przegrało ze Stomilem Olsztyn.

– Wiem jak dużo dają z siebie zawodnicy w każdym spotkaniu. To co robi z nami w tej rundzie fatum, to jest coś nieprawdopodobnego. Oczywiście na końcu liczy się to, co w sieci i nie ma żadnych wymówek. Sezon się nie skończył, gramy dalej. Na pewno zawodnikom nie można zarzucić braku zaangażowania. Najbardziej boli to, że powinniśmy być na pozycjach 1-4 i na to zasługujemy – tłumaczy Piotr Jawny, trener TSP.

– To nie jest tak, że gramy fatalnie. Mamy sytuacje, ale brakuje lepszej finalizacji. Przykro nam ze względu na kibiców. Mieliśmy ambicje, żeby być na wysokich miejscach – dodaje trener.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
21 dni temu

Jaka fatalna taki ich poziom to jest TRAGEDIA czy ich ktoś rozlicza czy tylko płaci za wiejską kopaninę

Roman z BB
Roman z BB
21 dni temu

Jak się gra na poziomie A klasy to tak jest kto na to płaci to ma taki sam poziom to nie gracze to marne wiejskie gorole kopacze tylko kibol na to chodzi nie normalny.

GRZEGORZ
GRZEGORZ
21 dni temu
Reply to  Roman z BB

skoro jesteś tak zorientowany to znaczy że byłeś lub oglądałeś tych “kopaczy” czyli jesteś nie normalny

Dario
Dario
21 dni temu
Reply to  GRZEGORZ

Jawny komu ty ściemniasz masz skład który powinien być na 1 miejscu a od 11 kolejek nie wygrałeś miej honor chłopie . Podaj się do dymisji i oszczędź piłkarzy i kibiców.Klys ślepy jesteś

R z BB
R z BB
21 dni temu
Reply to  GRZEGORZ

Nie jestem tego poziomu co ty i nie oglądam tylko czytam i wystarczy co piszą o tych marnych kopaczach jakie miasto takie kopacze nikt myślący z władz nie daje kasy podatników na takie wielkie gó–o.