Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Gala Multi Dance w Skoczowie połączy pokolenia oraz miłośników tańca i akrobatyki

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

Wielkimi krokami zbliża się III Gala Taneczno-Akrobatyczna Multi Dance w Skoczowie, zwieńczająca kolejny rok pracy podopiecznych Szkoły Tańca i Akrobatyki Multi Dance. To będzie wielkie wydarzenie i warto w nim uczestniczyć!

Szkoła Tańca i Akrobatyki Multi Dance, założona przez Alicję Nowosielską oraz Sarę Długosz, działa w centrum Skoczowa od 4 lat, nieustannie szkoląc dzieci, młodzież oraz dorosłych w licznych stylach tanecznych i akrobatyce. Cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia są również prowadzone w szkołach podstawowych na terenie powiatów cieszyńskiego i pszczyńskiego. 26 maja w Skoczowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji po raz kolejny odbędą się dwie Gale Taneczne, podczas których zaprezentują się uczestnicy zajęć Multi Dance. Wydarzenie jest przeznaczone zarówno dla bliskich kursantów, jak i dla wszystkich amatorów sztuki tanecznej i akrobatycznej. Pierwsza gala startuje o 11.00, druga o 17.30.

– Podczas gali będziemy podziwiać niesamowite występy przygotowane przez wykwalifikowanych instruktorów. Zobaczymy taniec nowoczesny, street dance, zumbę, rytmikę, hip-hop, dancehall, bachatę oraz liczne pokazy akrobatyczne. Zaprezentują się grupy o różnym stopniu zaawansowania oraz wieku. Będzie można zobaczyć maluchy, dzieci szkolne, młodzież oraz osoby dorosłe. Gala zaskoczy różnorodnością i profesjonalizmem, nad którym pracuje sztab ludzi. To wyjątkowe wydarzenie wieńczące kolejny sezon taneczno-akrobatyczny w Skoczowie, które z pewnością dostarczy wielu emocji, radości i niezapomnianych wrażeń – mówią Sara Długosz i Alicja Nowosielska. Bilety można nabyć w siedzibach Szkoły Tańca Multi Dance przy ulicy Cieszyńskiej lub Garbarskiej w Skoczowie.

Rok temu gala została zorganizowana z rozmachem, co zresztą uwieczniliśmy na naszym portalu. Artykuł wraz z fotoreportażem można znaleźć tutaj. Jak będzie teraz? Przekonamy się niedługo.

 

 

google_news