Wydarzenia Bielsko-Biała

Gala najpiękniejszych! Miss i Mister Beskidów już w ten weekend. Sprawdziliśmy, jak idą przygotowania WIDEO

Już w najbliższą sobotę, 27 maja, odbędzie się 35. Jubileuszowa Gala Miss i Mistera Beskidów 2023. Pojawiliśmy się z naszą kamerą w Bielskim Centrum Kultury, by sprawdzić, jak do gali przygotowują się uczestniczki oraz uczestnicy.

W Bielskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowa gala – przed publicznością zaprezentują się dawni laureaci konkursów piękności, a o tegoroczne tytuły najpiękniejszych powalczy 20 finalistek i 8 finalistów.

Podczas gali publiczność spotka się z utytułowanymi finalistami i finalistkami sprzed lat. Wiele z pań zdobywało najwyższe tytuły w konkursach w kraju i za granicą: Miss Polonia, Miss Polski, MRS World, Queen of Poland, Princess of the World, Foto Models Poland, Bursztynowa Miss Polski, Miss Krajów Nadbałtyckich, Teenager of the World. Panowie zdobywali tytuły Mistera Polski i reprezentowali kraj na światowych konkursach. Będzie to wspaniała okazja, żeby ich poznać i z nimi porozmawiać. Publiczności zaprezentowane zostaną najciekawsze fragmenty filmowe oraz zdjęcia z lat 1989-2022. To doskonała okazja, by zobaczyć, jak bardzo zmieniała się moda na przestrzeni ostatnich 35 lat.

Natomiast w eliminacjach do tegorocznej edycji wzięło udział blisko 300 osób. W finale przed publicznością zaprezentuje się dziesięć kandydatek do tytułu Miss Beskidów, dziesięć kandydatek do tytułu Miss Beskidów Nastolatek oraz ośmiu wspaniałych walczących o tytuł Mistera Beskidów 2023.

Galę urozmaicą występy artystyczne, taneczne i pokaz ludzi wielkiego serca – osobistości ze świata polityki, biznesu, medycyny, kultury i sztuki. Dochód z tego pokazu zostanie przekazany w całości na hospicjum w Bielsku-Białej w ramach hasła przewodniego konkursów – „Piękno w Imię Dobra”. Początek imprezy o 17.00.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
super
super
11 miesięcy temu

Mister na końcu filmu z odchylonymi połami koszuli, prezentujący tatuaż z krzyżem, skrzydłami – mój faworyt mimo, że nie ma 35 lat.