Bielsko-Biała Sport Żywiec

Gimnastyczne widowisko w Łodygowicach (Aktualizacja)

Aż 175 młodych gimnastyczek z 15 klubów z całej Polski będzie rywalizować „O Złotego Jednorożca” podczas II Ogólnopolskiego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej Grup Rekreacyjnych, który odbędzie się w Łodygowicach.

Zawody rozpoczną się w hali sportowej przy ul. Okrężnej 1 w sobotę, 14 marca o 9.00 i potrwają do około 19.00. – Ci, którzy przyjdą podziwiać i oklaskiwać młode gimnastyczki, na pewno nie pożałują – podkreśla Maria Kieca, prezes Klubu Sportowego Orion Łodygowice, który jest organizatorem zawodów przy współpracy z Urzędem Gminy Łodygowice i Starostwem Powiatowym w Żywcu.

W układach tanecznych oraz z przyborami rywalizować będą zawodniczki z klubów: KS Orion Łodygowice, Lelya Bielsko-Biała, UKS Gliwice, Akademia Talentów Jaworzno, Gracja Ząbkowice Śląskie, Gracja Wrocław, Gracja Łódź, UKS Katowice, UKS Energia Imielin, KKS Kalisz, Diament Dobczyce, Art Gim Myślenice, Aga Sosnowiec, SS Gracja Wieliczka i SGA Biała Podlaska. Dla tych, którzy nie będą mogli śledzić zawodów bezpośrednio w hali sportowej, przygotowana zostanie transmisja na żywo na stronie internetowej www.rgvideo.net. Zawody odbędą się pod honorowymi patronatami starosty żywieckiego Andrzeja Kalaty i wójta gminy Łodygowice Andrzeja Pitery.

 

Aktualizacja.

Niestety, z powodu zagrożenia koronawirusem zawody zostały odwołane.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments