Wydarzenia Cieszyn

Głosuj na Skoczów

Ruszyło głosowanie internautów w tegorocznym konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego”, organizowanym przez zarząd województwa śląskiego pod patronatem marszałka. Do 23. edycji konkursu zgłoszono 27 realizacji, w tym dwie ze Skoczowa. Chodzi o park leśny na Górnym Borze i przebudowę kamienicy przy Rynku 3.

W pierwszym etapie konkursu to internauci wybierają swoich faworytów. Głosowanie polega na przyznaniu punktów trzem ulubionym realizacjom zgłoszonym do tegorocznego konkursu. Aby oddać swój głos, należy na stronie internetowej konkursu – tutaj  wybrać trzy najlepsze propozycje i przyznać im odpowiednio 3, 2 lub 1 punkt, a następnie potwierdzić swój głos przez e-mail. Najpopularniejsza realizacja, która uzyska największą liczbę głosów, zdobędzie Nagrodę Publiczności. Głosować można do końca sierpnia. Wśród uczestników głosowania rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Ostatecznie oceny zgłoszonych realizacji, niezależnie od plebiscytu publiczności, dokona jury konkursowe złożone z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej, które nominuje, a następnie wybierze laureatów tegorocznej edycji konkursu.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dzielnicowy
dzielnicowy
13 dni temu

Kto jak kto ale burmistrz Sitko zrobił naprawdę wiele dla miasta za swojej kadencji.Nie pamiętam,by w innym mieście któryś z włodarzy tak się wykazał.Gratuluję Panie Burmistrzu!Dla mnie już Pan wygrał bez dodatkowych konkursów.