Na sygnale Sucha Beskidzka

Gmina Budzów: Damski bokser musiał opuścić dom

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Nakaz natychmiastowego opuszczenia domu i zakaz zbliżania się budynku, a przede wszystkim do żony usłyszał 45-letni mieszkaniec gminy Budzów.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej otrzymali o awanturze domowej na terenie jednej z posesji w gminie Budzów.

Przybyli na miejsce policjanci zastali roztrzęsioną kobietę oraz jej nietrzeźwego męża. Według informacji agresor nie tylko stosował wobec żony przemoc psychiczną, ale też fizyczną. W tej sytuacji reakcja funkcjonariuszy mogła być tylko jedna. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 45-latka i osadzili go w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Kolejnego dnia policjanci wydali zatrzymanemu mężczyźnie nakaz natychmiastowego opuszczenia domu oraz zakaz zbliżania się do niego i jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższe 14 dni. Mężczyzna w obecności mundurowych udał się jeszcze raz do domu, aby zabrać jedynie przedmioty osobistego użytku, a także rzeczy niezbędne do wykonywania pracy – informują suscy policjanci.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polka
Polka
1 miesiąc temu

Po 14 dniach wróci i zrobi to samo. Takie prawo w PISLANDII.