Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Konsultacje w sprawie rewitalizacji linii kolejowej Bielsko-Biała – Skoczów

Fot. Materiał prasowy

Jutro (21 czerwca) rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące rewitalizacji linii kolejowej nr 190 na odcinku Bielsko-Biała – Skoczów. Będzie można wypełnić internetową lub papierową ankietę oraz wziąć udział w spotkaniach konsultacyjnych w formie on-line.

W ramach konsultacji od 21 czerwca do 14 lipca na stronie internetowej pod adresem: https://idompoland.com/konsultacjelk190 udostępnione będą materiały poglądowe z opisem dotyczącym planowanych rozwiązań projektowych wraz z ankietą do wypełniania.

Ponadto osoby, które nie mają możliwości wypełnienia ankiety za pomocą kwestionariusza on-line, będą mogły zapoznać się z materiałami oraz wypełnić ankiety w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej oraz urzędach gmin: Jaworze, Jasienica i Skoczów.

Planowane są także spotkania konsultacyjne w formie on-line. Będą odbywać się na profilu wykonawcy IDOM Poland: http://www.youtube.com/c/IDOMPoland

w terminach:

gmina Skoczów – 1 lipca – 11.00 i 2 lipca – 18.00

gmina Jasienica – 1 lipca – 18.00 i 2 lipca – 11.00

gmina Jaworze – 6 lipca – 11.00 i 7 lipca – 18.00

miasto Bielsko-Biała – 6 lipca – 18.00 i 7 lipca – 11.00.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Jeśli możliwość wypełnienia ankiet w wersji papierowej to i możliwość spotkań konsultacyjnych “na żywo”. Przecież dotyczy tych samych ludzi.