Wydarzenia Sucha Beskidzka

Gmina Bystra-Sidzina: Zmarł radny Stanisław Jaromin

Stanisław Jaromin. Fot. UG Bystra-Sidzina

Władze gminy Bystra-Sidzina poinformowały dzisiaj (26 października) o śmierci wieloletniego radnego tej gminy Stanisława Jaromina.

Jak podkreśla wójt gminy Bystra-Sidzina Stanisław Tempka radny Stanisław Jaromin zmarł po ciężkiej chorobie w wieku 68 lat.

W Radzie Gminy Bystra-Sidzina zasiadał od 2010 roku. W VI kadencji był członkiem Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty Kultury i Sportu. W kolejnych dwóch kadencjach, od 2014 roku pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, a także członka Komisji Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji i Finansów. Przewodniczył także pracom doraźnej Komisji Statutowej. Był bardzo skrupulatną i dociekliwą osobą. Na posiedzeniach komisji Rady Gminy oraz sesjach zabiegał o sprawy zarówno swojego okręgu wyborczego, jak również całej gminy – podkreślają samorządowcy z gminy Bystra-Sidzina.

Dodajmy, że radny Stanisław Jaromin w Radzie Gminy reprezentował okręg wybroczy nr 10 – sołectwo Sidzina z częściami: role Podleśna, Do Kamieńskiego (Kamycko-Zagrody), Wielka Polana, Lipowa i Chorążowa.

KB_12_03
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments