Wydarzenia Cieszyn

Goleszów: Zebrania sołeckie

W gminie Goleszów szykuje się cykl zebrań wiejskich. Od 18 lutego  do 10 kwietnia, odbędzie się 11 spotkań  z władzami gminy. W trakcie zebrań zostaną przedstawione sprawozdania z działalności sołtysa i rady sołeckiej z ostatniej kadencji. Przeprowadzone zostaną również wybory na sołtysa oraz do rady sołeckiej na nową kadencję.

Bażanowice: 18 lutego – Strażnica OSP; Kisielów: 4 marca – Strażnica OSP; Goleszów Dolny: 7 marca – GOK; Goleszów Górny: 13 marca – GOK; Dzięgielów: 18 marca – Strażnica OSP; Cisownica” 21 marca – Świetlica Gminna; Godziszów: 28 marca – Strażnica OSP; Goleszów Równia: 1 kwietnia – Dom Ludowy; Puńców: 4 kwietnia – Strażnica OSP; Kozakowice: 8 kwietnia – Strażnica OSP; Leszna Górna: 10 kwietnia – Świetlica Gminna.

Wszystkie zebrania będą rozpoczynały się o 17.00.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zorientowany
Zorientowany
5 lat temu

A co Franuś myślisz? Że do współpracy z nową gminną władzą garną się tłumy? Dobrze będzie jeśli zgłosi się po jednym kandydacie!

Franuś
Franuś
5 lat temu
Reply to  Zorientowany

Czy to nie jest tak, że niekoniecznie jest zgłoszenie się lecz dalsze trwanie na posterunku? Nie tylko w gminie Goleszów. Czy najlepszego kandydata/tów? Jakoś w przypadku wójtów, rad gmin jest normalniej.

Franuś
Franuś
5 lat temu

Wybory spośród jakich kandydatów? W ilu wsiach aktualni sołtysi będą jedynymi kandydatami?