Bielsko-Biała Sport

“Górale” z trzema punktami – ZDJĘCIA

Mecz 7. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS 1962 Jastrzębie a Podbeskidziem Bielsko-Biała nie był wielkim widowiskiem. Przez większą część spotkania gra z obu stron była szarpana, nie brakowało też fauli. Ostatecznie jednak to “Górale” mogą cieszyć się ze zwycięstwa.

W pierwszej połowie niewiele było okazji podbramkowych. Najlepszą zmarnował w 4. minucie Marko Roginić, gdy znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem GKS-u. Ten pojedynek zawodnik Podbeskidzia niestety przegrał. W drugiej połowie obraz gry był podobny – dużo walki a mało klarownych sytuacji do strzelenia gola. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, w 83. minucie do zespołu gości uśmiechnął się los. Kamil Biliński po udanym dryblingu posłał piłkę na długi słupek a tam akcję zamknął Konrad Gutowski, dając bielszczanom prowadzenie. Jak się okazało było to trafienie na wagę trzech punktów, gdyż wynik 0:1 nie uległ już zmianie.