Wydarzenia Bielsko-Biała

Gotują dla bohaterów

Fot. z arch. organizatorów

Znany i lubiany bielski lokal gastronomiczny „Garden Bar” zorganizował nietypową akcję pod hasłem „Obiad dla Bohatera”, którą prowadził przez ostatnie trzy tygodnie. Polegała ona na tym, że pracownicy lokalu przygotowywali i dowozili ponad 900 obiadów dla służb medycznych.

– Naszym wsparciem zostali objęci wszyscy ratownicy medyczni w Bielsku-Białej oraz lekarze i pielęgniarki zamkniętych oddziałów Szpitala Wojewódzkiego. Do naszej akcji włączyła się również Pepsi, która dostarczyła napoje dla medyków oraz firma „WoPak”, która ofiarowała na rzecz akcji 1000 sztuk opakowań jednorazowych, dzięki którym mogliśmy bezpiecznie dostarczyć obiadki. Odebraliśmy również przesyłkę od firmy „Piskorek”, która przekazała nam 50 litrów żurku białego na zakwasie oraz 50 litrów barszczu białego na zakwasie – wylicza właścicielka, Małgorzata Koczur.

Co zrobić, aby Garden Bar mógł nadal gotować dla tych, którzy poświęcają się w trosce o zdrowie nas wszystkich? Każdy z nas za kwotę 10 zł może wykupić „Obiad dla Bohatera”, który zostanie przygotowany i dowieziony do służb medycznych w Bielsku-Białej. Można to zrobić przy okazji realizacji własnego zamówienia w siedzibie firmy (Żywiecka 23b), można również kontaktować się telefonicznie pod numerami 502-732-473 oraz 691-409-510 lub skorzystać z możliwości zrobienia przelewu na konto – z dopiskiem “wspieramy bohaterów” – 56 1910 1048 2505 0006 5624 0001.

navigate_before
navigate_next

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Pytanie powinno być inne. Co zrobić aby Garden Bar mógł nadal gotować w kierunku swojej zasadniczej roli lokalu gastronomicznego usługowego dla ludności. I mógł normalnie zarabiać do czego jest przeznaczony. Odwrotnie: wykupić w lokalu obiad dla siebie a przy okazji obiad dla bohatera.

Karolina
Karolina
4 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Witam serdecznie Lokal Działa cały czas 7 dni w tygodniu od 9.00 można składać zamówienia od 11.00 wydajemy, oraz dowozimy od kwoty 30,- do max. 5 km czynne do godziny 18.00 , jest bezpieczne okienko, oraz domofon więc transakcje są w zasadzie bezkontaktowe
Zapraszamy

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu
Reply to  Karolina

Gratuluję, mówiłam o działalności podstawowej i szerszej. Co innego przeczytałam w artykule, że przy okazji.

Karolina
Karolina
4 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Serdecznie Panią Zapraszamy 🙂