Wydarzenia Wadowice

Rodzina przeżyła prawdziwy dramat. 28-latek groził siekierą także policjantom

W ostatnich dniach mieszkańcy jednego z domów w gminie Wieprz przeżyli prawdziwy dramat. W domu miał znajdować się agresywny 28-latek, który podczas awantury postanowił postraszyć rodzinę siekierą. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że mężczyzna był już od pewnego czasu poszukiwany.

Historia ta przypomina nieco opowieść rodem z filmu akcji. Mundurowi z Komisariatu Policji w Andrychowie otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który podczas awantury miał straszyć domowników siekierą. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, okazało się, że w domu faktycznie przebywa agresywny 28-latek. Mężczyzna nie chciał się poddać bez walki. Groził policjantom, że jeśli wejdą na teren jego posesji, użyje siekiery. W pewnym momencie, jeden z policjantów wykorzystał nieuwagę 28-latka i obezwładnił go.

Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wadowicach. Agresor usłyszał zarzut wymuszania zaniechania prawnej czynności służbowej, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto musi także odbyć zasądzoną wcześniej karę 90. dni pozbawienia wolności.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
z rzadka ale "zasłynął"
z rzadka ale "zasłynął"
8 dni temu

Tym razem Wieprz w Małopolskim poznano z rzadka, często doniesienia z Wieprza w Śląskim.

nie wiadomo
nie wiadomo
8 dni temu

Może jest nowa pani redaktor Pytlarz odpowiedzialna za powiaty z regionu małopolskiego?

siekierezada
siekierezada
9 dni temu

Siekiera ma ładny kąt prosty i centymetrów 20 ostrza z obuchem, długość rączki już się nie liczy a walory rozłupujące klocki są.

Iza
Iza
9 dni temu
Reply to  siekierezada

Rączka ma istotne znaczenie.

proste jak budowa cepa
proste jak budowa cepa
8 dni temu
Reply to  Iza

czonek podszywacz