Na sygnale Wadowice

Dwie osoby w szpitalu po dachowaniu. Powodem nadmierna prędkość i alkohol?

Fot. Policja Wadowice

Policjanci z Wadowic wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Kleczy Dolnej. Kierujący fiatem utracił panowanie nad pojazdem i dachował. Poszkodowani trafili do szpitala.

3 lutego oficer dyżurny wadowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kleczy Dolnej. Wstępne ustalenia policjantów ruchu drogowego, interweniujących na miejscu zdarzenia wskazują, że kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo, co doprowadziło do dachowania pojazdu.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowanym był kierujący, 30-letni wadowiczanin, a także pasażer, który z nim podróżował. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do wadowickiego szpitala. Od kierującego była wyczuwalna woń alkoholu. Pobrano mu krew do badania. Jeśli badanie krwi wykaże obecność alkoholu, wówczas 30-latkowi zostanie przedstawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Emeryt
Emeryt
4 miesięcy temu

Dlaczego wpisy pod wywiadem A.Szlagora zostały usunięte lub zablokowane.
Cenzura działa???

Dominik
Dominik
4 miesięcy temu

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje,  Dominik tel. 663 152 419