Na sygnale Wadowice

Dwie osoby w szpitalu po dachowaniu. Powodem nadmierna prędkość i alkohol?

Fot. Policja Wadowice

Policjanci z Wadowic wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Kleczy Dolnej. Kierujący fiatem utracił panowanie nad pojazdem i dachował. Poszkodowani trafili do szpitala.

3 lutego oficer dyżurny wadowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kleczy Dolnej. Wstępne ustalenia policjantów ruchu drogowego, interweniujących na miejscu zdarzenia wskazują, że kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo, co doprowadziło do dachowania pojazdu.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowanym był kierujący, 30-letni wadowiczanin, a także pasażer, który z nim podróżował. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do wadowickiego szpitala. Od kierującego była wyczuwalna woń alkoholu. Pobrano mu krew do badania. Jeśli badanie krwi wykaże obecność alkoholu, wówczas 30-latkowi zostanie przedstawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Emeryt
Emeryt
19 dni temu

Dlaczego wpisy pod wywiadem A.Szlagora zostały usunięte lub zablokowane.
Cenzura działa???

Dominik
Dominik
19 dni temu

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje,  Dominik tel. 663 152 419