Na sygnale

Groźny wypadek w Ustroniu. Są utrudnienia! (aktualizacja)

Fot. Katarzyna Lindert-Kuligowska

Kilkanaście minut temu doszło do groźnego wypadku w Ustroniu, na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Dominikańskiej.

Zderzyły się dwa samochody. Ponieważ lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, droga zamknięta została w obu kierunkach. Trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Więcej informacji wkrótce.

Jak dowiadujemy się od rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie do zdarzenia doszło ok. 12.20. Najprawdopodobniej kierujący fiatem mężczyzna wyjeżdżając z ulicy dominikańskiej doprowadził do zderzenia z poruszającym się w kierunku Skoczowa renaultem. Na miejscu działali ratownicy oraz strażacy. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Ranny kierowca został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Aktualizacja.

Niestety, jak poinformował nas Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji, kierowca fiata pandy zmarł w szpitalu.

Autorką zdjęć jest Katarzyna Lindert-Kuligowska

7
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
7 Komentarzy
GiorgioBartekGośćLuqtutejszy Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Ten pan niestety zmarł.

Gość
Gość
Gość

Ta droga powinna byc dawno zamknieta ile ludzi tam ma jeszcze zginąćniech wreszcie ktoś pomyśi i cośztym zrobi bo bedątam same tragedie.

tutejszy
Gość
tutejszy

moze by w końcu tą krzyżówke zamknac, ilu tam jeszcze ma ludzi zginać !

Luq
Gość
Luq

Jeździć się nauczyć a nie krzyżówkę zamknąć. Wystarczy 24-godzinna kamera i sypanie mandatami za każdy najmniejszy błąd przez kierowców to może wtedy nauczą się odpowiednio zachowywać na tym skrzyżowaniu. Najczęstszym błędem tam popełnianym jest ścinanie podczas skręcania w kierunku Skoczowa lub Wisły bo ludzie myślą że jak są między pasami to mają pierwszeństwo. A część między pasami to normalna droga w której pierwszeństwo mają jadący prosto a nie skręcający…

Giorgio
Gość
Giorgio

Do podziwu

🐜
Gość
🐜

A Ci w GDDKiA siedzą i kawusia i ciachunio a tu ludzie giną. Jedno z bardziej niebezpiecznych miejsc w naszym powiecie cieszyńskim. Może by coś tęgie głowy wymysliły.

Ulala
Gość
Ulala

Ta ulica Dominikanska to jak skrzyzowanie przy Biedronce kolo Manhattanu