Na sygnale

Groźny wypadek w Ustroniu. Są utrudnienia! (aktualizacja)

Fot. Katarzyna Lindert-Kuligowska

Kilkanaście minut temu doszło do groźnego wypadku w Ustroniu, na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Dominikańskiej.

Zderzyły się dwa samochody. Ponieważ lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, droga zamknięta została w obu kierunkach. Trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Więcej informacji wkrótce.

Jak dowiadujemy się od rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie do zdarzenia doszło ok. 12.20. Najprawdopodobniej kierujący fiatem mężczyzna wyjeżdżając z ulicy dominikańskiej doprowadził do zderzenia z poruszającym się w kierunku Skoczowa renaultem. Na miejscu działali ratownicy oraz strażacy. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Ranny kierowca został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Aktualizacja.

Niestety, jak poinformował nas Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji, kierowca fiata pandy zmarł w szpitalu.

Autorką zdjęć jest Katarzyna Lindert-Kuligowska

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
7 miesięcy temu

Ten pan niestety zmarł.

Gość
Gość
7 miesięcy temu

Ta droga powinna byc dawno zamknieta ile ludzi tam ma jeszcze zginąćniech wreszcie ktoś pomyśi i cośztym zrobi bo bedątam same tragedie.

tutejszy
tutejszy
7 miesięcy temu

moze by w końcu tą krzyżówke zamknac, ilu tam jeszcze ma ludzi zginać !

Luq
Luq
7 miesięcy temu
Reply to  tutejszy

Jeździć się nauczyć a nie krzyżówkę zamknąć. Wystarczy 24-godzinna kamera i sypanie mandatami za każdy najmniejszy błąd przez kierowców to może wtedy nauczą się odpowiednio zachowywać na tym skrzyżowaniu. Najczęstszym błędem tam popełnianym jest ścinanie podczas skręcania w kierunku Skoczowa lub Wisły bo ludzie myślą że jak są między pasami to mają pierwszeństwo. A część między pasami to normalna droga w której pierwszeństwo mają jadący prosto a nie skręcający…

Giorgio
Giorgio
7 miesięcy temu
Reply to  Luq

Do podziwu

🐜
🐜
7 miesięcy temu

A Ci w GDDKiA siedzą i kawusia i ciachunio a tu ludzie giną. Jedno z bardziej niebezpiecznych miejsc w naszym powiecie cieszyńskim. Może by coś tęgie głowy wymysliły.

Ulala
Ulala
7 miesięcy temu

Ta ulica Dominikanska to jak skrzyzowanie przy Biedronce kolo Manhattanu