Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Hale namiotowe do uniwersalnego zastosowania

Powierzchnie namiotowe wykorzystywane są nie tylko do użytku przemysłowego, doskonale nadają się także jako namioty imprezowe oraz ekspresowe namioty zastępcze, gdy pogoda zmieni się na naszą niekorzyść. Kto z nas nie organizował grilla w ogrodzie, który został szybko zakończony właśnie ze względu na złą pogodę.

Wiele osób planuje całonocne imprezy pod chmurką i w ostatniej chwili odwołuje je, właśnie ze względu na złe prognozy meteorologiczne. Hale stalowe, namiotowe mogą mieć wszechstronne zastosowanie i mimo iż najbardziej znane są jako powierzchnie przemysłowe, doskonale sprawdzają się także w roli altan ogrodowych, zadaszeń basenowych czy jako pomieszczenie zastępcze na targach sprzedażowych, kiedy aura pogodowa nagle się zmienia i wszystkie transakcje biznesowe przenoszone są do namiotu halowego. Producent hal namiotowych oferuje namioty w różnych rozmiarach, dostosowując się do potrzeb indywidualnych klientów.

Tutaj mamy wybór między naprawdę małymi namiotami, po duże i funkcjonalne hale namiotowe, które doskonale sprawdzają się także w biznesie.

Co wyróżnia namioty halowe firmy Konplan?

Wszystkie hale namiotowe, jakie oferuje producent są wykonane z najlepszej jakości plandeki PVC, dzięki czemu możliwe jest długotrwałe użytkowanie przy wysokim bezpieczeństwie pokrycia. Tego rodzaju konstrukcje mogą mieć dach dwuspadzisty, jedno spadzisty bądź zostać wykonane techniką łukową, a każde z rozwiązań otrzymuje miano solidności i gwarancję najwyższego wykonania produktu. Ściany hal namiotowych wykonane są również z plandeki PCV, dzięki czemu można je częściowo zdejmować, a tym samym dodawać przestrzeni i naturalnego światła w hali.

Wysoka jakość wykonania hal namiotowych

Warto podkreślić, że wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły, posiadają gwarancję producenta, a wysoka jakość wykonania pozwala z powodzeniem stosować je jako hale imprezowe, czy tak popularne hale przemysłowe i magazynowe. Wybór rozmiaru także pozwala dostosować go do własnych potrzeb, dzięki czemu uzyskujemy halę o idealnych wymiarach, niezbędnych do zorganizowania eventu, imprezy okolicznościowej bądź spotkania biznesowego w czasie targów na wynajętym placu targowym.

Producent hal namiotowych zapewnia o solidności ich wykonania, długiej żywotności produktu i możliwości wielokrotnego wykorzystania podczas kolejnych targów sprzedażowych bądź imprez okolicznościowych. Dodatkowo powłoka PCV nadaje się do całorocznego wykorzystania, hale namiotowe jakie oferuje producent, sprawdzają się w pełni profesjonalnie latem podczas największych upałów oraz zimą, gdy na dworze doskwiera zimno i deszcz.

Dzięki zastosowaniu powłoki PCV, hala namiotowa jest ognioodporna, dlatego nadaje się także do organizacji większego grilla pracowniczego czy innej imprezy firmowej powiązanej chociażby z pokazami zimnych ogni.

Skontaktuj się z nami pod adresem: https://konplan.pl

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments