Wydarzenia Cieszyn

Hażlach: Rada Seniorów już działa!

G. Sikorski – wójt gminy Hażlach/Facebook

Pomimo koronawirusowych obostrzeń gmina Hażlach wciąż prężnie działa i co rusz proponuje ciekawe nowości dla swoich mieszkańców. Tym razem uwaga skupiła się na hażlaskich… seniorach.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w gminie powołana została Rada Seniorów, która będzie rekomendować działania na rzecz poprawy jakości życia, podejmować działania integrujące starszych mieszkańców gminy oraz działać na rzecz ochrony praw i poszanowania godności seniorów. W skład hażlaskiej rady wchodzą: Jan Król (przewodniczący), Franciszek Gorol (zastępca przewodniczącego), Danuta Łysek (sekretarz), Jadwiga Gutan, Henryk Hansel, Lidia Kumala,  Tadeusz Machej, Tomasz Perchała, Stanisław Pieczonka, Józef Stoszek, Leszek Wawrzyczek i Maria Żyła. Hażlaska Rada ma za sobą pierwszą, historyczną sesję, która odbyła się 22 czerwca.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
1 rok temu

Brakowałoby aby gmina Hażlach nie działała mimo obostrzeń, nic nadzwyczajnego że działa. Jeśli Rada Seniorów dopiero została powołana – jeszcze nie działa, działanie to konkretne efekty.