Cieszyn Kultura i rozrywka

Hażlach: Rodzinny początek weekendu

Fot. GOK Hażlach

Wraz z wakacjami wystartowała ciekawa inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu. „Familijne piątki” miały zachęcać do aktywnego spędzania czasu, zabawy i nauki nowych rzeczy. Wszystko w gronie rodzinnym.

Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Co piątek meldowały się całe rodziny, aby wspólnie ciekawie spędzić kolejny wakacyjny dzień. Były warsztaty ze strojenia ciasteczek, zabawy z Bumper Ball, warsztaty z nauki tańca, a nawet… spotkanie z czarodziejem. Jednym słowem – dla każdego coś ciekawego.

13 sierpnia w programie znalazł się występ „Kapeli Pana Janka” i spotkanie z muzyką tradycyjną, a następnie odbędą się warsztaty zielarskie. Występ oraz warsztaty odbędą się w Domu Przyrodnika.

Tydzień później prawdziwa gratka dla fanów… zagadek kryminalnych.

20 sierpnia od godz. 17.00 w sali Biblioteki w Hażlachu odbędzie się spotkanie z Hanną Greń – autorką kryminałów, związaną z naszym regionem.

Dzieci powyżej 6. roku życia będą mogły zabawić się również w detektywów w trakcie wyjątkowych warsztatów. Na odważnych czekać będą stanowiska z wykonywaniem i badaniem odcisków palców, odczytywaniem niewidzialnego pisma, ćwiczeniem pamięci z portretami podejrzanych i inne zadania, które pokażą pracę detektywa od kuchni. Do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie między 17.00 a 19.00.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments