Cieszyn Kultura i rozrywka

Hobbit na scenie Teatru Elektrycznego w Skoczowie

Fot. z archiwum Teatru Cieszyńskiego

Już wkrótce scena Teatru Elektrycznego w Skoczowie zamieni się w magiczny świat krasnoludów i elfów. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony cyklu „Teatralne popołudnie dla dzieci i rodziców”.

24 października o 15.00 będzie można zobaczyć spektakl “Hobbit” – teatralną adaptację kultowej powieści fantasy Tolkiena, w wykonaniu Sceny Lalek “Bajka” Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie. Spektakl jest bajkową opowieścią odgrywającą się w Śródziemiu. To historia o niebezpiecznej wyprawie hobbita Bilbo Bagginsa i kompanii krasnoludów, którzy razem z czarodziejem Gandalfem wyruszają w podróż w celu odzyskania zagarniętych skarbów, których pilnuje smok Smaug. Bilbo Baggins, który kocha swoje spokojne życie, udowodni, że nawet mały hobbit, dzięki mądrości i odwadze, może pokonać niejedną przeszkodę i walczyć o lepszy świat. W Bilbo Bagginsie tkwi bowiem o wiele więcej, niż się wszystkim wydaje…

Bilety w cenie: 25 zł – ulgowy, 30 zł – normalny, są do kupienia w kasie kina na godzinę przed każdym seansem oraz na stronie internetowej: www.teatrelektryczny.pl.

“Hobbit” proponowany jest dla dzieci od 6 lat.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments