Wydarzenia Bielsko-Biała

Idzie biała zima?

Fot: Artur Jarczok

Według najnowszych prognoz pogodowych w najbliższych dniach spaść ma śnieg. Czy tak się stanie w rzeczywistości, trudno powiedzieć, bo już kilka razy tej zimy synoptycy straszyli nas śniegowym kataklizmem…

IMiGW wydał ostrzeżenia o intensywnych opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu, które mogą nastąpić m.in. w województwie śląskim. Padać ma jutro (wtorek) i następnego dnia. Można się też spodziewać spadku temperatury – w środę będzie ona oscylowała wokół zera stopni. W kolejnych dniach ma być nieco cieplej w dzień, w nocy poniżej zera. Taka pogoda ma się utrzymać do końca tygodnia.

Po weekendzie, jeśli układy baryczne się nie zmienią, luty bardziej będzie przypominać listopad z przemiennymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem.

14
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
13 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
14 Komentarzy
HermenegildaBielszczanin JOHNYBielszczanin JOHNYHermenegildaHermenegilda Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Jeśli temperatura spadnie i ma oscylować wokół zera a później wzrosnąć według “ostrzeżenia” synoptyków – trudno się spodziewać zimy. Trzeba pytać górala, może bardziej się sprawdzi. Lub jeszcze lepiej – świstaka.

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

No co Ty – najlepiej sie sprawdzi Hermenegild hahahaha

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Musi koniecznie sprawdzić się w krótkiej spódniczce, z kucykami jako gender. Na dowód prawdomówności musi prawdę wyznać przed watahą kolesi od Bielszczanina JOHNY-ego z kijami bejsbolowymi. Bez hahaha, z płaczem.

Bielszczanin nie-Johny
Gość
Bielszczanin nie-Johny

Gdzie leży ten kamień spod którego wypełzłeś waflarzu?

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Przy Hotelu Olimp w Bielsku-Białej – podjedziesz? Czy podjechać do ciebie?

Bielszczanin nie-Johny
Gość
Bielszczanin nie-Johny

Na prawo i lewo składasz propozycje spotkań. Nikt cie nie lubi. Straszysz czy co? nie możesz zrozumieć, że jednak cały świat nie jest łysy i paraduje we flyersie? Ludzie się z ciebie śmieją. A twój jedyny argument, to to, że po mordzie nakładziesz?

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Masakra – kolejny moralizator. Sikam na to czy ktoś mnie lubi, czy się ze mnie śmieje itd. Dopuść do siebie lewaczku, że ludzie mogą mieć inne opinie i poglądy niż ty i ten żenujący TROLL hermenegild. Nie obrażaj – to nikt ci po mordzie nie nakładzie. Czego nie rozumiesz? Jaki “waflarzu”? Waflarz to cię spł0dził i spierd0lił wiejska paroowo 😀 Co to jest flyers? Tak cię mama ubiera czy to jakiś krzyk mody w wiosce burMISTRZYNI?

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Do szkoły podstawowej nie da się wrócić czterdziestolatka. A uczyły tam panie zachowania ale gardziło się nimi. Dzięki za awansowanie na trolla i to dużymi literami. Coś nowego niż nazywanie wkoło lewakami, sikanie na obiekty, bicie po mordzie (koniecznie w grupie ustawczej), odmawianie kobietom praw.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Bij kijem bejsbolowym wkoło siebie, może przepędzisz żmiję co to ośmieliła się przedstawiać inną prawdę, logikę. Co to nie daje się wyśmiać. Koniecznie z hahaha.

Marcin
Gość
Marcin

Trzeba szukać świstaka świstak prawdę powie 😁

Marek
Gość
Marek

Po prostu wszyscy jesteśmy zmęczeni bzdurami którymi ubarwiasz każdy artykuł.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Proponuję, napisz od siebie nie bzdurę w sprawie niesprawdzania się (niepewności) prognoz, oczekiwaniu, że przy plusowych temperaturach wróci zima. Masz prawo pomalować artykuł lepszą barwą. Dodaj w komentarzu, że jestem sama winna atakowaniu przez Bielszczanina JOHNY-ego. Dodaj, że nic Cię nie obchodzą komentarze Bielszczanina JOHNY-ego, po co zwracać uwagę, narażać się. Najlepiej stać z boku.

Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Ojej, ale nie płacz Hermenegild… No co Ty? :D:D:D Ja widzę że to wiejskie forum i komentarze, to dosłownie całe Twoje życie a tu ktoś śmiał Cię wyśmiać… Tylko żebyś nie targnął się tam na życie :D:D:D

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Jeśli jesteś, Marek, czytelnikiem a nie komentującym i chcesz mieć święty spokój od komentarzy (nie być nimi zmęczony) – zatrzymaj się przy komentarzu “Donald tusk” przy artykule “Bielszczanka w erotyku…” Można nie być zmęczonym… i czytać dalej. Jak w tramwaju kiedy się widzi chamstwo i nie reaguje, jedzie dalej.