Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Najlepsze gry dla dzieci? Pokemony!

Każdy z nas pamięta popularność pokemonów. Jako małe dzieci czekaliśmy na kolejny odcinek, w którym bohaterowie spotykali się z małymi stworkami wybieranymi z biało czerwonych kul. Przełożyło się to także na stworzenie pierwszej gry dedykowanej telefonom komórkowym, czyli Pokemon Go. Wiele ludzi chodziło po mieście i łapało wirtualne postacie, ale niestety z dnia na dzień zainteresowanie nią malało. Życie nie lubi jednak próżni, dzięki czemu na rynek wraca PokeGra!

Co to jest PokeGra?

Chciałbyś być jak Ash Ketchum i trenować swoje Pokemony? W takim razie gra pokemony online jest dla Ciebie. PokeGra to wirtualny świat w Twojej przeglądarce, a jego zaletą jest brak kosztów korzystania. Trafisz do pięknego i pełnego kolorów świata, w którym zmierzysz się z rożnymi przeciwnościami. Gra liczy mnóstwo przygód, a także jest świetną rywalizacją o tytuł najlepszego trenera. O niego trzeba się będzie zmierzyć z innymi rywalami. Najważniejszym celem jest bez wątpienia zgromadzenie wszystkich stworów, a pomimo braku licencji spotkamy się z naszym dobrym znajomym – Pikachu. Spoglądając na zalety zabawy w pokemony online powinniśmy wyróżnić:  grafikę 2D w kolorze, świetną zabawę bez żadnych opłat czy spotkanie z uroczymi stworzeniami znanymi z bajki o pokemonach.

Jakie są pierwsze kroki w grze?

Przygodę z grą powinniśmy zacząć od założenia darmowego konta. Po akceptacji zostaniemy przeniesieni w wirtualny świat, gdzie jako początkujący trener będziemy zobligowani do eksploracji mapy. Pokemon online to nie jest gra, gdzie znajdują się one na każdym kroku, niestety trzeba długo rozglądać się po terenie, aby jakiegoś złapać. Za każde stworzenie dostaniemy punkty (PD), dzięki którym możemy później ewoluować pokemona na wyższy poziom. Z kwestii, które możemy ulepszyć to m.in: szybkość, witalność, siła, czy szybkość. Ważne, aby znaleźć się wysoko w statystykach, co jest niezbędne do podjęcia walki z innymi graczami.

Opis gry wraz z recenzją

PokeGra to może nie jest zbyt chwytliwa nazwa, aczkolwiek serwuje opcję, której inne mogą jej pozazdrościć. Jest to możliwość współzawodnictwa z innymi graczami. Ważną zaletą jest to, że nie trzeba na nich czekać, ponieważ po włączeniu gry od razu ich znajdziemy. Każdy z nich będzie mieć inny poziom, więc spotkamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych uczestników. Równie ważne, że będziemy mogli z nimi rozmawiać, ponieważ PokeGra umożliwia korzystanie z czatu online. Grafika jest zbliżona do poprzednich odsłon serii, a postacie nie są szczególnie wyraziste. Na szczęście jest możliwość zmiany, bowiem jest opcja kupowania nowego ubioru czy przedmiotów. My zaczynamy od wyboru postaci z trzech pierwszych generacji. Te bardziej wartościowe są dostępne w miarę naszego rozwoju w grze. Podczas przemieszczania się po planszy jesteśmy w stanie zebrać wszystkie dostępne pokemony. PokeGra oferuje nam jasne menu, konwersację poprzez pocztę, a także rankingi, toplistę oraz aukcje. Podstawą w grach typu pokemony online jest bez wątpienia możliwość handlowania stworkami oraz zdobytymi przedmiotami. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z zakładki, która jest dedykowana aktywnemu pokemonowi. Ważnym atutem gry są podstrony, w których zebrane są wszystkie informacje dotyczące naszej postaci czy statystyki. Ponadto ciekawą opcją jest wypełnianie wyzwań nie tylko dziennych, ale także tygodniowych. Na minus warto zapisać fatalne sterowanie poprzez strzałki oraz myszkę. Jako gracze nie możemy powiększyć gry, a animacje nie stoją na najwyższym poziomie. Niemniej gra jest dosyć dobrze oceniania, właśnie ze względu na miłą rozrywkę w gronie innych graczy, a także fakt, że nie trzeba jej poświęcać siedmiu dni w tygodniu.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments