Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Bielski PKS „umie w internety”

Fot. Marcin Kałuski

Bilety miesięczne PKS-u Bielsko-Biała można już przedłużać w internecie. To wielkie ułatwienie dla pasażerów, którzy już nie muszą tkwić w długich kolejkach do kas.

– Chcemy wchodzić w XXI wiek – mówił Radosław Ostałkiewicz, szef Komunikacji Beskidzkiej, podczas konferencji zorganizowanej dzisiaj w bielskim PKS-ie. Jak dodał, oznacza to też – jak mawia młodzież – działalność w „internetach”.

We współpracy z platformą „e-podroznik.pl” PKS umożliwił przedłużanie biletów miesięcznych (EM-kart) online. Można to zrobić za pośrednictwem tej platformy, a można i poprzez stronę internetową PKS-u (pks-bielsko.pl). – Przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, który obniży wartość kupowanego biletu o 10 złotych. Wystarczy w trakcie zakupu online wpisać kod o treści „EMKARTA10” – informuje Rafał Stąsiek, dyrektor ds. sprzedaży firmy e-podróżnik.pl.

– Do tej pory nawet tysiąc osób dziennie kupowało te bilety, stojąc w kolejkach. Teraz będą to mogły robić bez konieczności odwiedzania kas dworcowych – cieszy się Marek Małacha, prezes PKS-u. – Już teraz pracujemy nad rozwiązaniem dla osób korzystających z pozostałych biletów – dodaje jego zastępca, Paweł Sadza. – A naszym marzeniem jest wspólny bilet z komunikacją Bielska-Białej – zdradził Radosław Ostałkiewicz.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiu Urzędnik
Stasiu Urzędnik
3 lat temu

Brawo Młodzi ludzie z okolicynie grubi wielcy 30 lat na stołku pyszni i aroganccy wszechwiedzacy

Wesoły Romek
Wesoły Romek
3 lat temu

Brawo PKS Bielsko-Biała ! Burmistrzu Żywca – czytaj i ucz się bo:”nauki nigdy za wiele”….