Sport Cieszyn

II Międzynarodowy Polonijny Turniej Tenisa Ziemnego. Zapisz się!

fot. mat. pras.

Trwają zapisy do II Międzynarodowego Polonijnego Turnieju Tenisa Ziemnego, który odbędzie się w Gdyni w dniach 26,27,28,29 i 30 czerwca. Wszyystkich zaintersowanych do udziału namawia – Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, Polski Komitet Olimpijski oraz Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni im. Bohaterów Westerplatte. Rejestracji dokonać można do 7 czerwca.

Jak wynika z informacji organizatorów, rozgrywki zostaną przeprowadzone na kortach Klubu Tenisowego Arka Gdynia, którego siłą jest wyjątkowo urokliwe położenie kortów, jednych z najpiękniejszych w Europie. Od południa i zachodu Arkę otacza rezerwat leśny, a od wschodu brzeg Morza Bałtyckiego. Rajskie widoki są więc dodatkową motywacją do tego, by spróbować swoich sił na korcie.

Zgłoszenia tenisistów z Zaolzia (ewentualnie innych regionów Republiki Czeskiej) przyjmuje Arnold Sikora, szef sekcji sportowej PTTS „Beskid Śląski”.

W turnieju mogą zagrać zawodnicy w wieku od lat 12. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w turnieju tylko wraz z grającym zawodnikiem opiekunem pełnoletnim lub opiekunem grupy niepełnoletnich. Opiekun ponosi pełną odpowiedzialność za będące pod ich opieką osoby.

Rozgrywki rozpoczną się 27 czerwca. Pobyt kończy się  30 czerwca. Transport na korty zapewnia organiator.

Koszty zakwaterowania w Sopocie (pokoje dwu- i trzyosobowe) i wyżywienia (śniadania i obiadokolacje) oraz koszty przeprowadzenia dwudniowych rozgrywek pokrywa organizator.

Koszty dojazdu do Gdyni uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Konieczne jest ubezpieczenie na podróż oraz ubezpieczenie na cały czas pobytu.

Serdecznie zapraszamy.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments