Bielsko-Biała Sport

III Gala Podokręgu Bielsko-Biała: Najlepsze drużyny i piłkarze sezonu 2022/2023 – ZDJĘCIA

Za nami III Gala Podokręgu Bielsko-Biała Śląskiego Związku Piłki Nożnej, której gospodarzem była gmina Jasienica. To tutaj, na terenie Kompleksu Sportowo-Kulturalno-Rekreacyjnego „Drzewiarz”, w sali widowiskowej GOK, najlepszym drużynom i piłkarzom sezonu 2022/2023 rozdano puchary, statuetki, dyplomy i upominki.

Podsumowanie piłkarskiego bilansu za sezon 2022/23, począwszy od rozgrywek z udziałem najmłodszych adeptów piłki nożnej, aż po rywalizację seniorów, od małych klubów, aż po te rozpoznawalne w całej Polsce, wypadło okazale.

Organizatorem przedsięwzięcia był Marek Kubica, prezes Podokręgu Bielsko-Biała, który wraz z wiceprezesem Januszem Mędrzakiem, honorował triumfatorów poszczególnych rozgrywek oraz pozostałych wyróżnionych.

– Dziękuję Januszowi Pierzynie, wójtowi gminy Jasienica za udostępnienie obiektu i zaszczycenie swoją obecnością Gali. Wszystkim za tak liczne przybycie. A redakcji „Kroniki Beskidzkiej”, która tradycyjnie ufundowała puchary fair play, za pisanie od zawsze o piłce nożnej i innych dyscyplinach, czym niewątpliwie propaguje i wspiera lokalny sport – mówi prezes Marek Kubica.

 

 

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
10 miesięcy temu

Tak się robi karierę przy poklasku wiochy za ich kasę

Jan
Jan
10 miesięcy temu

Wiocha zjechała się do wiochy a kto za korzystanie obiektu zapłacił my podatnicy a wiejska kopaniną się interesuje max 2 % mieszkanców tak się podlizuje nasz niby fojt.

Fryzjer
Fryzjer
10 miesięcy temu

Zjazd leśnych dziadków, tak to wygląda na każdym szczeblu od podokręgu po centralny. Poklepią się po pleckach, wręczą puchary, wódeczka jeszcze tylko baty od jakiejś Mołdawii i już wakacje.