Wydarzenia Cieszyn

Ile “wygrała” WOŚP w Cieszynie? Podano kwotę

W tym roku pieniądze zebrane podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone są na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Cieszyński sztab podsumował kwoty.

Tegoroczny i ogólnie 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się 30. stycznia br. Tuż po nim informowaliśmy o zebranej kwocie w wysokości 142 593,78  zł. Wiadomo wówczas było, że ostateczna suma będzie  wyższa, gdyż wiele licytacji było jeszcze w trakcie. Zostały już zakończone, a wpłaty podsumowane:

“149 942, 04! – tyle oficjalnie zebraliśmy podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!! Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM zaangażowanym w nasz jubileuszowy Finał.” – informuje Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
iga
iga
10 miesięcy temu

O jap w czerwonych galatach się nachapał

wkurzony wieśniak
wkurzony wieśniak
10 miesięcy temu

Gdyby te pieniądze przeznaczyliście na szpital w Cieszynie to można by to fajnie zagospodarować, a tak ludzie z powiatu dali, a pieniądze poszły gdzieś indziej!

ono
ono
10 miesięcy temu

Ideą zbiórki nie jest zbieranie sobie dla powiatów na dowolny cel. Tutaj celem była okulistyka dziecięca w Polsce a WOŚP musi mieć kontakt po linii leczniczej z regionami.

wkurzony wieśniak
wkurzony wieśniak
10 miesięcy temu
Reply to  ono

Ideą zbiórek charytatywnych jest przede wszystkim pomoc osobą potrzebującym, a nie angażowanie się w dziwne projekty i finansowanie spółek pana Owsiaka

ono
ono
10 miesięcy temu

Od początku znana jest konwencja WOŚP, żadnym osobom indywidualnie. W tym kierunku są inne zbiórki. Masz wątpliwości no to nie dajesz.

ono
ono
10 miesięcy temu

No to teraz trzeba zorganizować dogrywkę WOŚP i zbierać na Ukrainę.