Sport Żywiec

Informacje o zawodach szkolnych z Żywiecczyzny bardziej przejrzyste

Fot. PSZS Żywiec

Do sporych zmian doszło ostatnio w Powiatowym Szkolnym Związku Sportowym w Żywcu, który zajmuje się organizacją zawodów szkolnych dla szkół podstawowych i średnich.

W ostatnim czasie wybrano nowy zarząd. Przewodniczącym został Michał Zapart, jego zastępcą Tomasz Wolny, a sekretarzem Marek Piela.

Przyjęto także nowe propozycje co do organizacji zawodów sportowych i rekreacyjnych, zarówno dla dzieci ze szkół podstawowych, jak i dla młodzieży ze szkół średnich – mówi wicestarosta żywiecki Stanisław Kucharczyk.

Co niezwykle istotne powstała też nowa strona internetowa – TUTAJ, na której znajdują się wszelkie informacje kontaktowe z PSZS oraz terminarz zawodów sportowych wraz ze wskazaniem miejsca rozgrywek i terminami zgłoszeń.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw aktualnym trendom stworzono także stronę społecznościową w serwisie Facebook (TUTAJ), gdzie będą się pojawiać między innymi zdjęcia z zawodów, wyniki i aktualności – podkreśla Dariusz Szatanik, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Żywcu.

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments