Kultura i rozrywka Żywiec

Irena Golec wyda płytę!

Irena Golec. Z archiwum Golec uOrkiestra

Zespół Golec uOrkiestra zdradził, że Irena Golec – mama liderów Łukasza i Pawła – wyda płytę!

Golec uOrkiestra zaprasza w najbliższy weekend na III Święto Pieśni – Przegląd im. Zofii i Józefy Sordyl, które odbędzie się w Łodygowicach w piątek i sobotę (25 i 26 października) oraz w Żywcu (27 października).

To prawdziwe święto góralskiego śpiewania, które potrwa aż 3 dni! Fundacja Braci Golec & Górski Uniwersytet Ludowy jest współorganizatorem przeglądu, do którego zgłosiło się prawie 100 wokalistów. Wybraliśmy 47 laureatów, którzy zaprezentują się na koncercie. Ale to nie wszystko! W sobotę na festiwalu zaprezentuje się także nasza ukochana mama – Irena Golec, która wystąpi w swoim przedpremierowym repertuarze, który znajdzie się na jej solowej i debiutanckiej płycie! Nie możemy się doczekać i z całego serca jej kibicujemy! Premiera niebawem! Nasza mama jest najlepszym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń – podkreślają liderzy Golec uOrkiestra.

Koncert w piątek w GOK Łodygowice od 19.00, w sobotę w Starej Rozlewni w Łodygowicach od 18.00 (wtedy wystąpi Irena Golec), a w niedzielę w Muzeum Miejskim w Żywcu od 18.00.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SramNaTo!
SramNaTo!
8 miesięcy temu

Bez jaj !!! Oj dana dana ! Sprzedaż pod kościołem w Milówce…

kamyk
kamyk
8 miesięcy temu

Ok. Tylko, proszę, niech wasze piosenki zaczną się różnić. Mam wrażenie, że ciągle słyszę te samą.