Wydarzenia Sucha Beskidzka

Istny szok! Zobaczcie, co wyprawiają kierowcy w tunelu w Naprawie! – WIDEO

Fot. GDDKiA

Jedni zatrzymują się, aby wyprostować nogi, inni „potańczyć”, a jeszcze inni, by „strzelić” sobie selfika. Ale zgrozę budzi fakt, że robią to w środku tunelu w ciągu drogi ekspresowej S7 w Naprawie!

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała zmontowany filmik z monitoringu tunelowego. To co tam widać musi budzić spore przerażenie nie tylko zagrożeniem bezpieczeństwa, ale i ludzką głupotą.

Niestety, wciąż zdarzają się takie osoby, dla których bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy nie mają znaczenia. Ich poczynania rejestrują kamery systemu zarządzania tunelem, przekazujące sygnał na żywo do Centrum Zarządzania Tunelem, które pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Obraz z kamer zapisywany jest przez system monitoringu. Każde zatrzymanie pojazdu czy też pojawienie się pieszego wzbudza alarm systemu. Kierowcy powinni pamiętać, że przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym, jasno mówią o zakazie zatrzymania pojazdu w tunelu. Filmy i zdjęcia dokumentujące naruszenie prawa będziemy przekazywać policji – podkreślają przedstawiciele GDDKiA.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dzielnicowy
Dzielnicowy
9 miesięcy temu

Poza tymi kurierami co zdjęcie sobie chcieli zrobić na trudnym poboczu to nie widzę jakiś rażących rzeczy.Skoro jest zatoczka i przestrzega się zasad bezpieczeństwa oraz pojazd jest podkreślony awaryjnymi,to chyba nie jest grzech?Nawet raperzy,którzy kręcili klip,szybko uwinęli się z robotą.I stali w szerszej zatoczce.Nie czepiajmy się wszystkiego,bo za chwilę,to my będziemy bohaterami za nasze czepialstwo 😉

nawet raperzy?
nawet raperzy?
9 miesięcy temu
Reply to  Dzielnicowy

wróć na dzielnicę, bo do drogówki się nie nadajesz.

ewa
ewa
9 miesięcy temu

d****e

ignorancja
ignorancja
9 miesięcy temu

Przecież światła awaryjne włączyli, mało się widzi sytuacji poza tunelem, gdzie włączają światła awaryjne w miejscach zagrożenia i uznają że są o.k?

Anty
Anty
9 miesięcy temu

Tak to jest jak fb czy inny Instagram zawładnął pustakami mającymi w głowie delikatnie mówiąc siano…