Porady i inspiracje

Jak dbać o higienę w miejscach publicznych w czasach Covid-19?

Higiena osobista jest jedną z podstawowych zasad przeciwdziałania rozszerzania się epidemii Covid-19. Należy dbać o nią zarówno w domu, jak i w pracy i miejscach publicznych. Do najważniejszych zadań higienicznych należy regularne mycie rąk wodą z mydłem lub odkażanie ich środkami na bazie alkoholu, dezynfekcja powierzchni, częste wietrzenie pomieszczeń, a także zachowywanie odpowiedniego dystansu i zasłanianie ust i nos. Poniżej prezentujemy 4 podpowiedzi, jak ułatwić zachowanie higieny w miejscach publicznych, takich jak szkoły, przedszkola, przedsiębiorstwa, miejsca usługowe i handlowe. Zapoznaj się z tymi wskazówkami i wdróż je już dzisiaj. Dzięki temu zwiększysz bezpieczeństwo swoich klientów.

1. Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk

2. Dozownik na płyn dezynfekcyjny

3. Podajnik na ręczniki papierowe

4. Płyn dezynfekujący do rąk

Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk

Bardzo wysokiej jakości bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk to podstawa prawidłowej higieny dłoni. Charakteryzuje się nowoczesny design i wysoka funkcjonalność. Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji jest bardzo praktyczny, a przy tym ładnie wygląda. Charakteryzuje się tym, że jest bardzo higieniczny. Dzięki temu, że do jego użycia nie potrzeba dotyku, pozwala zachować dużą czystość i sterylność, zarówno w prywatnych, jak i publicznych toaletach. Rewelacyjnie ogranicza przenoszenie bakterii i chorobotwórczych wirusów. Czujnik ruchu zasilany jest czterema bateriami AA, co pozwala na długi czas pracy urządzenia bez ciągłego wymieniania baterii. Dozownik na płyn dezynfekcyjny to urządzenie bardzo uniwersalne. Sprawdzi się w różnych warunkach, gwarantując zachowanie wysokich standardów higieny, sterylności i bezpieczeństwa.

Podajnik na ręczniki papierowe

Podajnik na ręczniki papierowe doskonale zastępuję suszarkę do rąk. Ze względu na to, że podajnik na ręczniki papierowe jest jednokrotnego użytku, jest dużo bardziej higieniczny. Po wykorzystaniu ręcznika zostaje on wyrzucony. Duża wygoda użytkowania w połączeniu z higieną, bezpieczeństwem i przyjazną ceną tego rozwiązania sprawia, że podajniki na ręczniki papierowe są niezwykle popularne w wielu miejscach publicznych.

Płyn dezynfekujący do rąk

Jaki powinien być skuteczny płyn dezynfekujący do rąk? Przede wszystkim zawierać dwa rodzaje alkoholu i kwas fosforowy. Taki skład gwarantuje najwyższą skuteczność bakteriobójczą i wirusobójczą. Używaj płynu dezynfekującego do rąk regularnie, żeby zapewnić sobie optymalną ochronę i najwyższy poziom higieny.

KB-tere
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments