Smacznie, zdrowo i stylowo Cieszyn

Jak trenować swój umysł?

Fot. Pixabay.com

Biblioteka Publiczna w Skoczowie we współpracy z Wydziałem Nauk Społecznych w Skoczowie Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu organizuje prelekcję dr Anny Wolak-Daneckiej. Wykład nosi tytuł „Piękny umysł nie ma wieku”.

Spotkanie odbędzie się 25 października o 17.00 w czytelni skoczowskiej biblioteki. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy pod numerem telefonu 33 853 34 25.

Prelekcja jest skierowana do osób w każdym wieku – niezależnie od stopnia ich aktywności, płci, zainteresowań czy też wieku. Piękno umysłu daje człowiekowi nieograniczone możliwości dostrzeżenia tego, co w życiu wartościowe, potrzebne oraz nieistotne. Celem prelekcji jest nie tylko podniesienie świadomości na temat roli mózgu człowieka – jego znaczenia i podstawowych funkcji, ale także udzielenie odpowiedzi na często nurtujące nas i wydawałoby się proste zapytania: Jak trenować swój umysł? Jaka jest relacja mózg-zdrowie? Jak żyć zdrowo, pięknie i szczęśliwie w dzisiejszych czasach?

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
John Matrix
John Matrix
4 lat temu

Nie wierzę że można takie prelekcje wygłaszać. Jak w tak trudnych czasach gdzie tyle ludzi cierpi przez głód, brak pracy, nadmiar obowiązków, wojny, choroby, gdzie tyle problemów środowiskowych się piętrzy, gdzie w świecie w którym 20 procent z ludzi zużywa 80 procent najcenniejszych surowców, gdzie, 70 procent gotówki znajduje się u kilku procent najbogatszych??? Czy mamy udawać że problem nie istnieje, albo udawać że rozwiązujemy go, tworzyć pozory fikcyjnych fundacji i ruchów społecznych. Ile jeszcze tego załamania? Pozdrawiam.

ATE_NI
ATE_NI
4 lat temu
Reply to  John Matrix

Oczywiście, że można wygłaszać takie prelekcje, a nawet TRZEBA! Dużo problemów pochodzi od nas samych…