Porady i inspiracje

Jak zdobyć lajki i polubienia na FB?

Skuteczny sposób na nowe lajki i polubienia na FB

Prowadzisz stronę na facebook’u, czyli tak zwany fan page? Chcesz, aby zwiększył on swoje zasięgi i docierał do nowych odbiorców? Jest kilka sposobów na to, a jednym z nich są nowe lajki i polubienia strony. Im więcej pojawi się ich pod postami, zdjęciami i komentarzami, tym facebook fanpage zwiększy swój zasięg, docierając do kolejnych użytkowników.

Co dają polubienia postów?

Możesz się zastanawiać, dlaczego polubienia strony fanpage są tak ważne dla jego zasięgu. To proste. Algorytm Facebook to bardzo inteligentne narzędzie, które analizuje ilość polubień i na tej podstawie ocenia wartość treści. Im post, strona lub zdjęcie ma więcej lajków, tym bardziej będzie promowany wśród użytkowników. Oczywiście wcale nie tak trudno zdobyć fb polubienia strony. Wystarczy założyć dziesiątki lub setki fikcyjnych profili i klikać lajki. Okazuje się, jednak że Facebook doskonale takie mechanizm zna i je wykrywa. Dla twojego fanpage wartość będą mieć tylko prawdziwe polubienia, które można w prosty sposób rozpoznać.

Jak FB rozpoznaje autentyczność polubień strony?

  • Wiek konta, które dodaje polubienia FB;
  • Systematyczny przyrost lajków — rozłożone w czasie, a nie hurtowo w kilka godzin;
  • Polskie konta — jeśli prowadzisz polski fanpage, to tylko polskie polubienia mogą ci pomóc.

Czy można kupić polubienia strony FB?

Oczywiście, że tak. Jest to powszechnie stosowana praktyka na całym świecie, która nie każdemu musi się podobać. Jej skuteczność jest wysoka pod kilkoma warunkami. Najważniejszy z nich to aby lajki fanpage były dodawane z prawdziwych kont. Niestety wiele firm oferuje niskie ceny na polubienia, stosując fikcyjne konta zakładane hurtowo, bez żadnej historii i aktywności, a w dodatku rejestrowane w innych krajach. Musimy lojalnie ostrzec, że wypromowanie fanpage w taki sposób nie może się udać, a co więcej, strona może zostać ukarana. W jaki sposób? Na przykład przez jej zamknięcie.

Ile kosztują polubienia strony?

Kiedy już wiesz, co dają lajki, powinieneś się dowiedzieć, ile kosztuje zakup polubień strony. Jeśli twoim celem jest skuteczne promowanie strony, które przyniesie trwałe i długofalowe rezultaty w mediach społecznościowych, musisz wybrać wyłącznie sprawdzone oferty, uwzględniające:

  • stopniowe dodawanie lajków;
  • polskie lajki dla swojej strony;
  • realne konta.

Podsumowując, powinno robić się wszystko, aby wzrost wyglądał naturalnie. Odpowiadając na pytanie, czy warto kupić polubienia strony, jednoznacznie możemy to potwierdzić.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments