Porady i inspiracje

Jaki basen dmuchany lub rozporowy warto wybrać?

W sezonie letnim przyjemnie jest odpoczywać nad wodą. Jeśli nie masz możliwości wyjechać nad morze, możesz zamontować basen dmuchany lub rozporowy na działce domku letniskowego lub na terenie prywatnego domu. Kąpiel schładza w upalny dzień i dostarcza pozytywnych emocji całej rodzinie.

Rodzaje basenów dmuchanych i rozporowych

W zależności od wymiarów baseny dzielą się na:

  • Baseny dla dzieci
  • Baseny dla dorosłych

Baseny dla dzieci

Dobierz dmuchany basen dla dzieci w zależności od wieku dziecka, klikając link https://aquamonkey.pl. Szeroki asortyment basenów Bestway pozwala wybrać produkt o pożądanej wysokości brzegów.

Na przykład dla dzieci w wieku powyżej dwóch lat idealny jest basen Bestway 51145 słodka truskawka. Dzięki wysokości brzegów 56 cm oraz miękkiemu, dmuchanemu dnu basen zapewnia bezpieczną i wygodną kąpiel dla najmniejszych. Kolorowy wygląd w postaci soczystego owocu zachwyci Twoje dziecko i przyciągnie jego uwagę na długi czas.

Jeśli Twoje dziecko ukończyło 6 lat wybierz basen dmuchany Bestway 51132 o wysokości brzegu 56 cm. Wyjątkowość produktu stanowią przezroczyste okienka na ściankach. To wzbudzi zainteresowanie Twojego dziecka i sprawi, że kąpiel będzie samą przyjemnością.

Baseny dla dorosłych

Baseny dla dorosłych różnią się wielkością. Są to przede wszystkim baseny rozporowe. Na przykład dzięki średnicy 366 cm i wysokości 76 cm basen rozporowy Bestway 57273 pomieści kilka osób. Taki basen będzie doskonałym miejscem do wodnych zabaw i pływania z rodziną lub przyjaciółmi. Wzmocniona niecka basenowa ma zwiększoną wytrzymałość, brzegi wytrzymują ciężar osoby dorosłej. Dodatkową stabilność basenu zapewnia nadmuchiwany pierścień na obwodzie wyrobu.

Możesz także wybrać ulepszony model basenu rozporowego Bestway 57313. Średnica produktu wynosi 457 cm, a wysokość – 84 cm. Zaletą tego basenu rozporowego jest pompa filtrująca, która jest zawarta w zestawie. Dzięki filtrowi woda będzie czysta i przejrzysta. To zagwarantuje bezpieczny i komfortowy wypoczynek. Dla dorosłych można także rozważyć zakup basenu stelażowego https://aquamonkey.pl/baseny/rodzaj-basenu/stelazowe.html, który będzie doskonale pasował do każdego ogrodu.

 

Zalety basenów dmuchanych i rozporowych

  • Przystępna cena
  • Łatwy montaż
  • Lekka waga i wygodny transport
  • Łatwa pielęgnacja

Baseny dmuchane i rozporowe Bestway wykonane są z gęstego winylu i mają szeroki asortyment. Taki materiał zapewnia produktom zwiększoną odporność na zużycie i korzystnie wyróżnia się na rynku basenów dmuchanych i rozporowych. Sprawdź ceny basenów dmuchanych, rozporowych i stelażowych: baseny cena.

Zalecenia dotyczące wyboru i montażu basenu dmuchanego lub rozporowego

Wybierz baseny dmuchane i rozporowe znanych producentów, takich jak Bestway. Kupując basen, sprawdź produkt pod kątem wad i przebić. Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do basenu Bestway. Napompuj basen za pomocą pompki.

Zamontuj basen na równej i stabilnej powierzchni. Upewnij się, że na działce nie ma obcych przedmiotów: małych gałęzi, kamyków lub nierówności. Dla większego bezpieczeństwa basen można zamontować na specjalnej macie wykonanej z gęstego polietylenu.

Basen powinien znajdować się w oświetlonym miejscu, aby woda szybciej się nagrzewała. Używaj termometru do pomiaru temperatury wody. Zapewnij wygodne miejsce w pobliżu basenu do spuszczania wody. Utrzymuj wodę w czystości. Oprócz filtrów stosuj środki chemiczne do oczyszczania wody. Dzięki temu zapewnisz sobie wygodną i bezpieczną kąpiel w czystej i przejrzystej wodzie.

Ze względu na niewielkie wymiary po opróżnieniu i niewielką wagę baseny dmuchane i rozporowe są łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Kupując wysokiej jakości basen dmuchany lub rozporowy i przestrzegając wszystkich zaleceń dotyczących użytkowania produktu, otrzymasz rzecz niezbędną do komfortowego i niezapomnianego wypoczynku letniego.

google_news