Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Jaki kosz do segregacji odpadów kupić?

Świadomość ludzi o konieczności dbania o środowisko wzrasta z dnia na dzień. Dzięki metodzie małych kroczków możemy poprawić stan ekosystemu, w końcu wielkie rzeczy, zaczynają się od drobnych spraw. Dbanie o środowisko powinno stać się więc ważnym elementem codziennych czynności domowych. Najistotniejszą rzeczą jest wyrobienie w sobie nawyku sortowania śmieci, dzięki czemu materiały mogą zostać poddane szybszemu recyklingowi.

Dlatego dobrze posiadać jest kosze do segregacji śmieci w kuchni, które ułatwią to zadanie. Wielokomorowe pojemniki z pewnością usprawnią sortowanie odpadów w gospodarstwie domowym i przyczynią się do efektywniejszego dbania o planetę.

Ekskluzywne kosze na śmieci? – Oczywiście! Poznaj markę Brabantia

Kubły na śmieci zazwyczaj kojarzą się dosyć tradycyjnie – ot, zwykłe kosze, które ułatwią pozbywanie się odpadków. Przez wzgląd na higienę i niewielkie walory estetyczne zazwyczaj są ukrywane w kuchennych szafkach. Tymczasem marka Brabantia złamała ten schemat i stworzyła dwie linie luksusowych koszy do segregacji śmieci w domu. Linie Bo Touch Bin oraz Bo Pedal Bin to kolekcje, które charakteryzują się nieszablonowym i eleganckim wyglądem. Kosze na śmieci do kuchni skonstruowane są z materiałów najlepszej jakości wraz z dbałością o najdrobniejszy szczegół wykonania. Linia Bo Touch Bin prezentuje się bardzo stylowo, pojemnik na czterech nóżkach w ogóle nie przypomina standardowego kubła. Nóżki wyposażone są w podkładki antypoślizgowe, które zapobiegają również uszkodzeniom podłogi. Na uwagę zasługuje również funkcja Soft – Touch, dzięki której pokrywę można unieść już po delikatnym jej naciśnięciu. Równie elegancka jest kolekcja Bo Pedal Bin, której kosz na śmieci do kuchni idealnie odnajdzie się w każdej stylistce pomieszczenia. Kosze wyposażone zostały w pedał, za pomocą którego pokrywa bezszelestnie podnosi się i opada. Pokrywa pojemników z linii Bo Pedal Bin posiada funkcję Stay Open, dzięki, której w razie konieczności można zablokować pokrywę w pozycji otwartej. Obie linie koszy na odpady wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz lakierowane są w różnych kolorach, dzięki czemu kuchnia może zamienić swoje oblicze za pomocą jednego, w dodatku bardzo użytecznego przedmiotu. Kosze do segregacji w domu z tych kolekcji posiadają wewnątrz dwie lub trzy komory ułatwiające segregowanie śmieci, w zależności od preferencji dostępne są odmienne kombinacje wraz z różnymi pojemnościami koszy.

Certyfikat Cardle-to-Cardle® gwarancją produktów wysokiej jakości

Obie linie akcesoriów wyposażenia domowego otrzymały brązowy certyfikat Cardle-to-Cardle, co oznacza, że produkty te zostały stworzone z dbałością o środowisko naturalne, wykorzystując w procesie produkcji materiały z recyklingu i są przyjazne dla zdrowia człowieka. Certyfikat otrzymuje producent, który cechuje się nowoczesnym podejściem do kwestii ochrony ekosystemu, wyznaczając jednocześnie nowy kierunek w dążeniu do jednostajnego rozwoju. Efektywność produktów oraz pozytywny wpływ na ludzi i środowisko, to motywy przewodnie producentów, którzy otrzymują wymagający certyfikat.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments