Wydarzenia Bielsko-Biała

Janusz Pierzyna prezesem „Bielskiej Krainy”

Fot. LGR Bielska Kraina

Wójt Jasienicy Janusz Pierzyna został prezesem Lokalnej Grupy Rybackiej Bielska Kraina. Od momentu utworzenia LGR w 2009 roku, pełnił funkcję wiceprezesa.

XXVIII walne i jubileuszowe zebranie członków stowarzyszenia odbyło się 30 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy. Minutą ciszy uczczono pamięć Zdzisława Byloka, który kierował organizacją od początku jej istnienia do ostatnich dni swojego życia.

Januszowi Pierzynie w pracy w zarządzie „Bielskiej Krainy” będą pomagać: Maciej Kołoczek (wiceprezes), Artur Beniowski (skarbnik) oraz Stanisław Gawlik, Grzegorz Szetyński i Anna Skotnicka-Nędzka (członkowie zarządu).

4
Skomentuj

avatar
4 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
4 Komentarzy
EmilJosiynickiJonek z tela.Czytelnik Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Emil
Gość
Emil

Jest prawdziwym wodzem na trudne czasy. Pozostawcie swą zazdrość i spójrzcie na Jasienicki Kurort Zamkowy.

Josiynicki
Gość
Josiynicki

Decyzja najgorsza z możliwych. Znajdźcie sobie w sieci jakie szopki ten pan odstawiał z radnym Masnym. Jak dwa obrażone przedszkolaki, przerzucanie się inwektywami na zebraniu OSP.

Jonek z tela.
Gość
Jonek z tela.

Super facet umie cały czas pływać i tylko ja moja skromna osoba lawirent wszędzie się ciśnie aby była władza tablice marmurowe a praca w gminie BE .

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Pan Pierzyna z upodobaniem tępi wolność wypowiedzi dziennikarskiej w regionie. Niedawno zaatakował redaktora “Kroniki” tylko za to, że ten opisał prawdę o postępowaniu wójta. Jako prezes LGR zapewne także będzie uprawiał zamordyzm i cenzurę prasy.
https://beskidzka24.pl/o-jasienicy-albo-dobrze-albo-wcale/