Wydarzenia Bielsko-Biała

Janusz Pierzyna prezesem „Bielskiej Krainy”

Fot. LGR Bielska Kraina

Wójt Jasienicy Janusz Pierzyna został prezesem Lokalnej Grupy Rybackiej Bielska Kraina. Od momentu utworzenia LGR w 2009 roku, pełnił funkcję wiceprezesa.

XXVIII walne i jubileuszowe zebranie członków stowarzyszenia odbyło się 30 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy. Minutą ciszy uczczono pamięć Zdzisława Byloka, który kierował organizacją od początku jej istnienia do ostatnich dni swojego życia.

Januszowi Pierzynie w pracy w zarządzie „Bielskiej Krainy” będą pomagać: Maciej Kołoczek (wiceprezes), Artur Beniowski (skarbnik) oraz Stanisław Gawlik, Grzegorz Szetyński i Anna Skotnicka-Nędzka (członkowie zarządu).

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Emil
Emil
10 miesięcy temu

Jest prawdziwym wodzem na trudne czasy. Pozostawcie swą zazdrość i spójrzcie na Jasienicki Kurort Zamkowy.

Josiynicki
Josiynicki
10 miesięcy temu

Decyzja najgorsza z możliwych. Znajdźcie sobie w sieci jakie szopki ten pan odstawiał z radnym Masnym. Jak dwa obrażone przedszkolaki, przerzucanie się inwektywami na zebraniu OSP.

Jonek z tela.
Jonek z tela.
10 miesięcy temu

Super facet umie cały czas pływać i tylko ja moja skromna osoba lawirent wszędzie się ciśnie aby była władza tablice marmurowe a praca w gminie BE .

Czytelnik
Czytelnik
10 miesięcy temu

Pan Pierzyna z upodobaniem tępi wolność wypowiedzi dziennikarskiej w regionie. Niedawno zaatakował redaktora “Kroniki” tylko za to, że ten opisał prawdę o postępowaniu wójta. Jako prezes LGR zapewne także będzie uprawiał zamordyzm i cenzurę prasy.
https://beskidzka24.pl/o-jasienicy-albo-dobrze-albo-wcale/