Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Jarmark świąteczny on-line z przedsiębiorstwami społecznymi

Fot. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bielska-Białej

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bielska-Białej organizuje Jarmark świąteczny on-line z udziałem lokalnych przedsiębiorstw społecznych.

Rozpocznie się on we wtorek (1 grudnia) o 10.00. Aby wziąć udział w Jarmarku świątecznym należy dołączyć do wydarzenia na facebook-u – https://www.facebook.com/events/3588149357874085/, a następnie rozpocząć oglądanie transmisji 1 grudnia o 10.0o i dzięki temu poczuć świąteczną atmosferę.

Jak informuje Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bielska-Białej podczas Jarmarku świątecznego zaprezentowane zostaną pomysły na prezenty, ozdoby i przysmaki świąteczne wytworzone na terenie Bielska-Białej oraz powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Będą to między innymi unikatowe plakaty Bielska-Białej, upominki, lokalne sery, vouchery na zajęcia artystyczne czy też usługi rehabilitacyjne.

Przedsiębiorstwa społeczne to podmioty przekazujące zysk na cele społeczne i jednocześnie zatrudniające osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. W trakcie naszego spotkania zaprezentuje się 13 takich przedsiębiorstw. Jarmark świąteczny będzie idealną okazją, aby poznać ich działalność i wesprzeć poprzez zakupienie ich produktów. Będzie to możliwe w trakcie wydarzenia na żywo poprzez kontakt z moderatorami spotkania – informuje Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bielska-Białej.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bielska-Białej

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments