Wydarzenia Bielsko-Biała

Jarmark świąteczny w Komorowicach. Był święty Mikołaj i smakołyki

W sobotę na placu Niemczyka w bielskich Komorowicach odbył się jarmark świąteczny. Impreza przyciągnęła liczne grupy mieszkańców. Święty Mikołaj pozował do zdjęć, a na stoiskach znaleźć można było świąteczne smakołyki, rozgrzewające napoje z goździkami czy rękodzieło. Były też warsztaty dla dzieci, a w organizację włączyła się cała lokalna społeczność.

Dom Kultury, Rada Osiedla i Stowarzyszenie Komorowice zaprosiły mieszkańców na V Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się w sobotę na placu im. Józefa Niemczyka. W tym roku nie również nie zabrakło świętego Mikołaja i licznych atrakcji. Na scenie występowały dzieci i młodzież z komorowickich przedszkoli i szkół podstawowych, oraz zespoły – Synestezja oraz Synestezja Junior, Kontrasty i Orkiestra Góralska Tomasza Habdasa.

Na stoiskach zakupić można było rękodzieło i ozdoby świąteczne, były także warsztaty dla dzieci. Czekały także zimowe przysmaki przysmaki takie jak miody, chleb ze smalcem, grillowane oscypki czy grzane wino. Strażacy namawiali do zdjęć w wozach bojowych, a w międzyczasie rozstrzygnięto konkurs na szopkę bożonarodzeniową.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Poszłabym na jarmark bo lubię smakołyki, ale nie wierzę już w świętego Mikołaja