Wydarzenia Bielsko-Biała

Jaworze: Pomysły czekają na głosy

W Jaworzu trwa głosowanie nad propozycjami zgłoszonymi w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego. Głosy można oddawać do 20 maja.

O głosy jaworzan walczy pięć projektów inwestycyjnych i dwa nieinwestycyjne. Projekty inwestycyjne to: zakup kurtyny scenicznej na potrzeby teatru “Kurort”, montaż latarni oświetleniowej przy ulicy Zacisznej, wyłożenie rurami fragmentu przydrożnego rowu wraz z montażem przepustu na skrzyżowaniu ulicy Południowej z Podgórską w celu poszerzenia jezdni, wykonanie balustrad ze stali nierdzewnej na korytarzach gimnazjum oraz utwardzenie i wyasfaltowanie fragmentu pobocza ulicy Podgórskiej (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Morwową do skrzyżowania z Południową). Projekty nieinwestycyjne to spotkania i warsztaty integracyjne dla kobiet oraz zakup mundurów retro dla obsługi sikawki konnej z XIX wieku.

Podczas głosowania należy wskazać jeden projekt inwestycyjny i jeden nieinwestycyjny lub tylko jeden, dowolny, projekt. Głosować można elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej jaworzańskiego samorządu albo osobiście (lub przez pełnomocnika) w Urzędzie Gminy Jaworze.

google_news