Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Jazzowa osiemnastka Marty Wajdzik w bielskim „Metrum”

W bielskim „Metrum” nadchodzące jam session zapowiada się wyjątkowo atrakcyjne. Będzie połączone z jazzowymi, osiemnastymi, urodzinami Marty Wajdzik, utalentowanej saksofonistki.

Urodzinowe jam session zaplanowano na wtorek, 11 czerwca, o 20.00 w Metrum Jazz Club przy ulicy Partyzantów. Wstęp jest bezpłatny.

– Tym razem mamy dwie doskonałe okazje, aby się spotkać! Pierwszą z nich jest oczywiście wspólne jamowanie, a drugą urodziny Marty Wajdzik. Sama jubilatka obiecała, że tego dnia nie zabraknie jej na scenie – zapowiadają organizatorzy.

– Zapraszam wszystkich na celebrację mojej osiemnastki. Będzie można pograć, posłuchać, porozmawiać, pośmiać się, a nawet zjeść torcik! Wraz ze mną zagrają m.in. Jan Pieniążek, Bartłomiej Lucjan oraz Jan Maciejowski! Zabierzcie instrumenty i przyjdźcie pojamować. Do końca nie wiem, czego się można spodziewać, bo na jamach wszystko się może zdarzyć! – mówi sama saksofonistka, której dzień urodzin przypada właśnie dzisiaj (spełnienia wszystkich jazzowych, i nie tylko, marzeń!). – Dobrze się składa, że takie wydarzenie odbędzie się w „Metrum”. To miejsce, w którym dużo dobrych rzeczy się dla mnie wydarzyło, a które miały wpływ na mój rozwój – dodaje osiemnastolatka, która właśnie w „Metrum” zagrała swój pierwszy koncert w ramach Bielskiej Zadymki Jazzowej.

O jazzowym świecie Marty Wajdzik pisaliśmy TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
fan
fan
1 rok temu

Kto Marty jeszcze nie widział na scenie niech to nadrobi bo jest wspaniała. Jest na najlepszej drodze by być gwiazdą jazzu.