Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

Jedyny taki wieczór wyborczy w regionie. Na żywo od zamknięcia lokali, aż do wyników głosowania

Jutro, tylko w naszych mediach, wydawanych przez Prasę Beskidzką spodziewać się możecie pełnej relacji na żywo z drugiej tury wyborów parlamentarnych. W niedzielę, punktualnie od godz. 21.00 nadawać będziemy program, w którym na bieżąco podawać będziemy frekwencję i wstępne wyniki głosowania w Bielsku-Białej, Żywcu, Cieszynie, Ustroniu, Wilamowicach i Kętach. Pojawią się komentarze ekspertów i w czasie rzeczywistym połączymy się z kandydatami. Transmisja odbywać się będzie poprzez kanał YouTube Beskidzkiej TV oraz portale – beskidzka24.pl oraz bielsko.biala.pl, a także w naszych mediach społecznościowych.

W niedzielę, 21 kwietnia punktualnie punktualnie o 21.00 startujemy z wyjątkową transmisją, której jeszcze w naszym regionie nie było – Wieczór wyborczy w Beskidzkiej TV. Przez kilka godzin będziemy na żywo omawiać wyniki z różnych miast i gmin, gdzie rozgrywać się będzie II tura wyborów samorządowych. Od zamknięcia lokali wyborczych, aż do mniej lub bardziej oficjalnych wyników.

Program poprowadzą redaktorzy – Adam Kanik i Marcin Kałuski. Nasi korespondenci obecni będą m.in. w Bielsku-Białej i Cieszynie. Na bieżąco omawiać będziemy także sytuację w Kętach, Wilamowicach i Ustroniu. Na żywo połączymy się ze sztabami wyborczymi kandydatów, jako pierwsi przedstawimy ich komentarz do wyników. Będą opinie ekspertów, podsumowania frekwencji, komentarze. Zapraszamy w niedzielę od 21.00.

google_news