Sport Cieszyn

Jubileuszowy Bieg Fortuny

22 kwietnia wystartuje X Cieszyński Fortuna Bieg, którego trasa tradycyjnie poprowadzi po obu stronach Olzy. Uczestnicy biegu głównego, będą mieli do pokonania dystans 10 km. Tak, jak w poprzednich latach, tę rywalizację poprzedzą cieszące się wielkim zainteresowaniem biegi młodzieżowe.

Każdy uczestnik jubileuszowej edycji biegu otrzyma okolicznościową koszulkę techniczną, a na mecie czekać będzie unikatowy medal, ciepły posiłek, zaś dla najlepszych w generalce oraz na lotnej premii, szykowane są nagrody finansowe i rzeczowe.

Zapisy do biegu głównego już ruszyły i przyjmowane będą do 9 kwietnia, o ile wcześniej nie zostanie przekroczony limit opłaconych miejsc. Limit uczestników został ustalony na 1400 osób. Opłata startowa wynosi 40 zł. Zapisy do biegów młodzieżowych przyjmowane będą nie wcześniej niż 26 lutego.

Organizatorami zawodów są Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Sprava Ucelovych Zarizeni, prispevkova organizace w Czeskim Cieszynie, Agencja Sporu i Reklamy Andrzej Filipiak, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie oraz MUKS SZS Cieszyn.

 

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments