Wydarzenia Bielsko-Biała

Już w najbliższy weekend! Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

24-26 września w hali pod Dębowcem, ul. Karbowa 26 odbędą się Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

Na targach będą prezentowane innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla usprawnienia  procesu budowy oraz oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, pompy ciepła, atrakcyjne propozycje aranżacji wnętrz, porady ekspertów.

Połączenie dwóch tematów sprawia, że dostępna na targach oferta dla inwestorów jest kompletna: od nowocześnie wybudowanej bryły zewnętrznej, poprzez dobrze dopasowane wnętrze, aż po efektywne, ekologiczne i nisko kosztowe systemy grzewcze.

Dla budujących lub planujących inwestycję biznesową czy dom mieszkalny – targi to doskonała okazja do poznania i porównania wielu ofert oraz cen, zasięgnięcia opinii i porad ekspertów, pogłębienia wiedzy na temat aktualnych, najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych i grzewczych.

Na stoiskach swoją ofertę produktów i usług prezentuje ponad 100 wystawców. Wszystko to w jednym miejscu i czasie!

Targom towarzyszą wydarzenia podnoszące wiedzę inwestorów m. in.:

• Seminarium targowe – Dom ciepły i przyjazny – dla budujących bądź zamierzających wybudować dom z udziałem
ekspertów i praktyków. Seminarium odbędzie się w dniu 25 września (sobota) o godz. 12.00 w Sali Konferencyjnej w obiekcie targowym.

• Panel Buduj Nowocześnie – prezentacje innowacyjnych produktów budowlanych, instalacyjnych i grzewczych, wystąpienia wystawców. Odbędzie się w dniu 26 września (niedziela) o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej w obiekcie targowym.

Przy okazji targów “Kronika Beskidzka” razem z firmą Asoris organizuje wyjątkowy konkurs. Do wygrania umywalka firmy Asoris.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
1 rok temu

Wszystkie materiały budowlane poszły cenowo drastycznie w górę, niektórych nie można dostać a Wy piszecie o niskich kosztach (nisko kosztowe).

Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
1 rok temu

Pompa ciepła to niskokosztowny system grzewczy?