Karatecy KS Shindo Cieszyn i worek ich weekendowych medali

KS Shindo Ciesszyn

W sobotę 20 kwietnia w Legnicy został zorganizowany Puchar Dolnego Śląska “Open Silesia Cup” w karate. Organizatorem był Klub Karate Shotokan “Tora”, a uczestnikami, którzy przywieźli stamtąd liczne medale, zawodnicy KS Shindo Cieszyn.

W Pucharze wystartowało 173 zawodników z 11 klubów, rozegrano 378 osobokonkurencji oraz 28 zawodów drużynowych.
Klub Sportowy Shindo z Cieszyna reprezentowało 26 zawodników, którzy w konkurencjach indywidualny i drużynowych Kumite oraz Kata wywalczyli 25 medali w tym 11 złotych, 5 srebrnych i 9 brązowych. Dodatkowo klub ten w ogólnej klasyfikacji medalowej zajął 2 miejsce.

Oto wyniki kadry zawodniczej KS Shindo Cieszyn.

Michalina Szymala: 10-11 kata lat 1 miejsce/ 1 miejsce 8-9 lat kata/1 miejsce kata drużynowe do 9 lat/kumite 8-9 lat 1 miejsce.

Konrad Szalbot: 1 miejsce kumite 12-13 lat.

Mikołaj Kabiesz: 1 miejsce kumite 8-9 lat/ drużyna kata 10-13lat 2 miejsce.

Wiktor Hołyst: kata do 7 lat 1 miejsce/3 miejsce kumite 8-9 lat/1 miejsce tor przeszkód/ 1 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Zuzanna Wróblewska 10-11 lat kumite -36kg 1 miejsce.

Kamil Szymala: 1 miejsce kata drużynowe do 9 lat/ kata 0-12 lat 3 miejsce / 3 tor przeszkód.

Anna Hanzel: 1 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Lilia Dereń: fantom 0-12 1 miejsce/ 10-11 LAT +36 KG kumite 3 miejsce.

Wojciech Mendrek: 2 miejsce kumite 8-9 lat/ 1 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Mateusz Piotrowski: drużyna kata 10-13 lat 2 miejsce.

Helena Kopala: 8-9 lat kata 3 miejsce/ 8-9 lat kumite 3 miejsce/1 miejsce kata drużynowe do 9 lat .

Dorota Kocur: 14-17 lat kata drużynowe 3 miejsce .

Zuzanna Sikora 14-17 lat kata drużynowe 3 miejsce/14-15 lat kumite +54 kg 3 miejsce.

Magda Kulej 14-17 lat kata drużynowe 3 miejsce.

Pola Boroń: 3 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Helena Hanuszewicz: 3 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Nicola Nowak : kumite 8-9 lat 2 miejsce/ 3 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Dawid Jonszta: 2 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Aleksander Staniek: kata do 7 lat 3 miejsce/2 miejsce kata drużynowe do 9 lat.

Filip Żur: 12-13 lat – 55kg kumite 3 miejsce.

Marcelina Legierska: fantom 0-12 lat 3 miejsce.

Michał Goły: 10-11 lat kata 3 miejsce /drużyna kata 10-13lat 2 miejsce.