Porady i inspiracje

Karty podarunkowe – spraw niezapomniany prezent swoim najbliższym

Pomysł na prezent dla najbliższych potrzebny od zaraz? Sklepy Żabka ruszają z pomocą! Znajdziesz w nich szeroki wybór kart podarunkowych do wykorzystania na licznych platformach, w sklepach internetowych, a także stacjonarnych.

Niezapomniany prezent na święta dostępny w Twoim ulubionym sklepie

Masz dość nietrafionych podarunków, które wiecznie zalegają na dnie szafy? Karty podarunkowe to ciekawy i uniwersalny pomysł na prezent dla Twoich najbliższych. Spraw im świąteczną niespodziankę i obdaruj ich kartą podarunkową, którą mogą wykorzystać w swoim ulubionym sklepie internetowym lub na platformie usługowej. Coraz więcej osób dokonuje zakupów wyłącznie online, więc jeśli Twoja rodzina lub przyjaciele również do nich należą, na pewno ucieszy ich taki prezent na gwiazdkę. Wybór jest naprawdę spory, więc bez wątpienia znajdziesz coś odpowiedniego.

Karty podarunkowe dla miłośników internetowych zakupów

Szukasz inspiracji na prezent na święta dla internetowego miłośnika zakupów? Co powiesz na kartę podarunkową do ulubionego sklepu online? Fan mody na pewno ucieszy się z vouchera do wykorzystania w sklepie Zalando. Jeśli planujesz obdarować zagorzałego mola książkowego, idealnie sprawdzi się karta podarunkowa do wykorzystania na stronie Empik lub Empik Go. Osobom, które poświęcają sporo uwagi swoim urządzeniom mobilnym, na pewno przypadną do gustu karty podarunkowe od Google Play lub App Store & iTunes. Pamiętaj, żeby przed zakupem upewnić się, z jakiego systemu operacyjnego korzysta obdarowana osoba.

Dostęp do ulubionej platformy internetowej to świetny pomysł na prezent świąteczny

Karty podarunkowe dają również możliwość cieszenia się dostępem do ulubionej platformy internetowej. Każdy kinomaniak doceni prezent na gwiazdkę w postaci nielimitowanych filmów i seriali dostępnych w serwisie Netflix lub CDA PREMIUM. Karta podarunkowa do Spotify Premium do idealnie rozwiązanie dla osób, które bez codziennej dawki ulubionej muzyki nie wyobrażają sobie życia. Zaskocz swoich najbliższych prezentem świątecznym idealnie dopasowanym do ich pasji i upodobań.

Jak skorzystać z kart podarunkowych?

Kartę podarunkową zakupisz w każdym sklepie sieci Żabka. Wybierz interesującą Cię usługę i poproś o doładowanie karty o kwotę, którą chcesz przeznaczyć na zakup prezentu na święta. Po pobraniu gotówki kasjer wyda Ci paragon, na którym znajduje się kod doładowania oraz inne niezbędne wskazówki. Aby bezpiecznie korzystać z karty podarunkowej, nie potrzebujesz konta w banku ani karty płatniczej.

google_news