Bielsko: Wezwał na pomoc strażników i… dostał mandat
Właścicielowi posesji w Starym Bielsku szczęka opadła, gdy postanowił zrobić porządek z osobami, które podrzucają mu śmieci. Wezwał strażników miejskich, którzy… wlepili mu mandat. Przekonują,…



