Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Kilkanaście kolizji do wyjaśnienia. Bielska policja szuka świadków wyczynów drogowych tchórzy

Bielscy policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn kilkunastu kolizji drogowych. Żeby to było możliwe, potrzebują pomocy świadków poszczególnych zdarzeń.

– Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Osoby posiadające informacje na ten temat proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z referatem ds. wykroczeń wydziału prewencji (tel. 47 85 712 63 lub 997) – informuje Roman Szybiak, p.o. rzecznika komendy.

Zdarzenia:

– 31 maja o 12.57 przy ulicy Piekarskiej w Bielsku-Białej (w rejonie wjazdu do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej) kierujący nieustalonym samochodem ciężarowym z naczepą, podczas manewru cofania, najechał na znak „zakaz ruchu w obu kierunkach”, uszkadzając go, a następnie oddalił się.

– 22 czerwca o 20.20 na ulicy Michałowicza w Bielsku-Białej, w rejonie sklepu Lewiatan, nieustalony kierowca srebrnego audi doprowadził do stłuczki z volkswagenem.

– 25 czerwca między 15.50 a 18.00 na parkingu Sfery I (sektor A) przy ulicy Mostowej 5 w Bielsku-Białej nieustalony kierujący doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego audi a8, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

– 19 lipca około 10.15 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej (w rejonie skrzyżowania z ulicą Okrężną) nieustalony kierujący pojazdem ciężarowym cofając uszkodził zaparkowanego opla corsę i dał dyla.

– W okresie od 20 lipca (od 17.00) do 22 lipca (do 8.00) przy ulicy Komorowickiej 76 w Bielsku-Białej nieustalony kierujący najechał na zaparkowanego peugeota, uszkodził go, a następnie odjechał.

– 22 lipca pomiędzy 13.00 a 16.00 na terenie parkingu podziemnego Gemini Park przy ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej nieustalony kierujący najechał na zaparkowanego w strefie A4 opla astrę, uszkodził go, a następnie odjechał.

– W okresie pomiędzy 24 a 25 lipca przy ulicy Koziej 17a w Bielsku-Białej nieznany kierowca uszkodził opla i zwiał.

– 27 lipca między 12.00 a 13.30 na parkingu Sfery nieustalony kierujący uszkodził stojącego lexusa i zwiał.

– W dniach od 28 do 29 lipca przy ulicy Legionów w Bielsku-Białej, w rejonie kompleksu budynków Nowe Miasto, uszkodzono zaparkowanego renaulta trafica.

– 28 lipca około 10.30 na ulicy Czechowickiej 13 w Czechowicach-Dziedzicach nieustalony kierujący poruszający się passatem podczas manewru cofania uszkodził zaparkowanego fiata seicento.

– 29 lipca pomiędzy 9.00 a 21.30 na terenie Sfery I nieustalony kierujący uszkodził zaparkowane w sektorze A audi a4 koloru grafitowego.

– 30 lipca pomiędzy 18.00 a 21.00 przy ulicy Księcia Przemysława 12 w Bielsku-Białej nieustalony kierujący uszkodził samochód mini countryman, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

– 31 lipca w godzinach 11.30-12.30 na parkingu przy placu Wolności 3 w Bielsku-Białej (naprzeciwko cukierni) nieznany kierowca, wyjeżdżający z miejsca dla niepełnosprawnych, uderzył w niebieskiego volkswagena passata i uciekł.

– 8 sierpnia o 14.05 na ulicy Cegielnianej w Bielsku-Białej, na wysokości wjazdu na ulicę Przeciętną w kierunku ulicy Daszyńskiego, kierujący zielonym fordem mondeo o początkowych numerach rejestracyjnych DWR uszkodził jadącego przed nim nissana navarę, a następnie odjechał.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments