Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Kilkanaście kolizji do wyjaśnienia. Bielska policja szuka świadków wyczynów drogowych tchórzy

Fot. Policja

Bielscy policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn kilkunastu kolizji drogowych. Żeby to było możliwe, potrzebują pomocy świadków poszczególnych zdarzeń.

– Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Osoby posiadające informacje na ten temat proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z referatem ds. wykroczeń wydziału prewencji (tel. 47 85 712 63 lub 997) – informuje Roman Szybiak, p.o. rzecznika komendy.

Zdarzenia:

– 31 maja o 12.57 przy ulicy Piekarskiej w Bielsku-Białej (w rejonie wjazdu do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej) kierujący nieustalonym samochodem ciężarowym z naczepą, podczas manewru cofania, najechał na znak „zakaz ruchu w obu kierunkach”, uszkadzając go, a następnie oddalił się.

– 22 czerwca o 20.20 na ulicy Michałowicza w Bielsku-Białej, w rejonie sklepu Lewiatan, nieustalony kierowca srebrnego audi doprowadził do stłuczki z volkswagenem.

– 25 czerwca między 15.50 a 18.00 na parkingu Sfery I (sektor A) przy ulicy Mostowej 5 w Bielsku-Białej nieustalony kierujący doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego audi a8, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

– 19 lipca około 10.15 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej (w rejonie skrzyżowania z ulicą Okrężną) nieustalony kierujący pojazdem ciężarowym cofając uszkodził zaparkowanego opla corsę i dał dyla.

– W okresie od 20 lipca (od 17.00) do 22 lipca (do 8.00) przy ulicy Komorowickiej 76 w Bielsku-Białej nieustalony kierujący najechał na zaparkowanego peugeota, uszkodził go, a następnie odjechał.

– 22 lipca pomiędzy 13.00 a 16.00 na terenie parkingu podziemnego Gemini Park przy ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej nieustalony kierujący najechał na zaparkowanego w strefie A4 opla astrę, uszkodził go, a następnie odjechał.

– W okresie pomiędzy 24 a 25 lipca przy ulicy Koziej 17a w Bielsku-Białej nieznany kierowca uszkodził opla i zwiał.

– 27 lipca między 12.00 a 13.30 na parkingu Sfery nieustalony kierujący uszkodził stojącego lexusa i zwiał.

– W dniach od 28 do 29 lipca przy ulicy Legionów w Bielsku-Białej, w rejonie kompleksu budynków Nowe Miasto, uszkodzono zaparkowanego renaulta trafica.

– 28 lipca około 10.30 na ulicy Czechowickiej 13 w Czechowicach-Dziedzicach nieustalony kierujący poruszający się passatem podczas manewru cofania uszkodził zaparkowanego fiata seicento.

– 29 lipca pomiędzy 9.00 a 21.30 na terenie Sfery I nieustalony kierujący uszkodził zaparkowane w sektorze A audi a4 koloru grafitowego.

– 30 lipca pomiędzy 18.00 a 21.00 przy ulicy Księcia Przemysława 12 w Bielsku-Białej nieustalony kierujący uszkodził samochód mini countryman, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

– 31 lipca w godzinach 11.30-12.30 na parkingu przy placu Wolności 3 w Bielsku-Białej (naprzeciwko cukierni) nieznany kierowca, wyjeżdżający z miejsca dla niepełnosprawnych, uderzył w niebieskiego volkswagena passata i uciekł.

– 8 sierpnia o 14.05 na ulicy Cegielnianej w Bielsku-Białej, na wysokości wjazdu na ulicę Przeciętną w kierunku ulicy Daszyńskiego, kierujący zielonym fordem mondeo o początkowych numerach rejestracyjnych DWR uszkodził jadącego przed nim nissana navarę, a następnie odjechał.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments