Porady i inspiracje

Kim jest Zayn Malik?

Zayn Malik — wszystko o Zain Javadd Malik, Malik Zayn wydał debiutancki album, płyta, utwory, koncerty

Zain Javadd Malik to twój idol, jesteś jego fanem, czekasz na jego koncert? Albo może kompletnie nic Ci nie mówi jego nazwisko? Równie dobrze jako fan lub jako przyszły fan możesz dowiedzieć się z tego artykułu bardzo ciekawych rzeczy na jego temat. Wystarczy, że przeczytasz z uwagą poniższy tekst.

  • Zayn Malik — kim jest, jak odniósł sławę, wszystko o Zayn Javadd Malik
  • Zayn Malik — historia sławy, kariera solowa,  direction Zayn Malik
  • Zayn Malik — Zayn wydał debiutancki album, płyta, utwory
  • Zayn Malik — koncerty, newsy
Zayn Malik — kim jest, jak odniósł sławę, wszystko o Zayn Javadd Malik

Ten brytyjski wokalista już od najmłodszych lat brał udział w szkolnych przedstawieniach. Jego miejsce urodzenia to Bradford, West Yorkshire, Wielka Brytania, data urodzenia 12 stycznia 1993. Zayn Malik był uczniem lower fields primary school i  tong high school znajdującej się w Wielkiej Brytanii. W Internecie można znaleźć wiele informacji na jego temat.

Zayn Malik — historia sławy, kariera solowa, one direction Zayn Malik

Ogromną popularność brytyjski piosenkarz dzięki wystąpieniu w X factor. Rywalizował on  innymi uczestnikami o pierwsze miejsce. Jednak nie dostał się on do finału. Jednak to nie był koniec, ale dopiero początek jego kariery. W programie jurorzy po przesłuchaniach zaproponowali mu stworzenie zespołu z czterema innymi uczestnikami. Nazwali się One Direction, wspólnie zajęli trzecie miejsce. Podpisali oni wtedy kontrakt płytowy, który pomógł im w późniejszej karierze. Powoli podbijali oni wspólnie szczyty list przebojów, szczególnie w stanach zjednoczonych. One Direction podbił później listy przebojów na całym świecie. Zespół zyskał rzesze fanów. Ich pierwszy singiel  „What Makes You Beautiful”, ta piosenka zagwarantowała im szczyt sławy i wielki podziw na świecie. Wydali także popularny album Take Me Home czy też Up All Night.  Jednak wokalista zdecydował odejść z zespołu i podjąć się karierze solowej.

Zayn Malik – Zayn wydał debiutancki album, płyta, utwory

Zayn Malik jako artysta solowy wydał wiele albumów, które przyjęły się na całym świecie pomimo tego, że zrezygnował z uczestnictwa w zespole One Direction. Albumy takie jak Mind Of Mine, Icarus falls,

Zayn Malik — koncerty, newsy

Jeśli chodzi o życie prywatne Zayn Malik związał się z niejaką Gigi Hadid. Para jest już ze sobą od 2015 roku. Gigi Hadid i Zayn Malik doczekali się dziecka, które nazwali Khai Hadid Malik.

Jeśli interesują cię wydarzenia z życia Zain Malik oraz chcesz wiedzieć o każdych nowościach, chcesz dostawać na bieżąco informacje o koncertach, nowych płytach, albumach, czy oglądać jego nowe zdjęcia koniecznie zaobserwuj Zayn Malik na twitterze. Dodaje tam wszystko, z czym tylko chce podzielić się z fanami. Jak również informuje o tym czy pracuję i kiedy komponuje nowe piosenki. Koneicznie zrób to od razu po przeczytaniu tego artykułu, kto wie może w tym roku Zayn Malik postanowi akurat odwiedzić twoje miasto i będziesz miał okazję zobaczyć go na żywo, zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, poprosić go o autograf? Przekonaj się sam, czy będziesz miał takie szczęście i przyjemność. Możesz także sprawdzić newsy i informację o koncertach na stronie: https://rytmy.pl/artysci/zayn-malik/. Jeśli uwielbiasz jego piosenki i dobrze się przy nich bawisz, możesz wesprzeć swojego ulubionego wokalistę i kupić jego płytę. A może Ty niekoniecznie przepadasz za jego twórczością, ale znasz kogoś, kto dałby się pokroić, by mieć jego album na swojej półce? Zrób w takim razie przyjemność tej osobie i podaruj jej album Zayn Malik — a w prezencie.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments