Kultura i rozrywka Wadowice

Klecza: Annie na deskach

Fot. Bogdan Szpila

Owacjami na stojąco nagrodzili widzowie najnowszy spektakl w wykonaniu aktorów Teatru „Nasz” działającego w ramach Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Zespole Szkół Publicznych w Kleczy.

Najnowszy musical – “Annie” – podobnie jak sztuki w poprzednich latach w pełni zaspakaja gusta najbardziej wymagającej publiczności. „Annie” to broadwayowski musical oparty na popularnym komiksie Harolda Greya „Little Orphan Annie” z muzyką Charlesa Strouse’a i tekstem Martina Charnina.

Uwagę oprócz wspaniałej gry młodych aktorów zwraca uwagę profesjonalna scenografia, fantastyczne kostiumy, oświetlenie, nagłośnienie…

Samorządowcy gminni uhonorowali Teatr „Nasz” (wręczył przewodniczący Rady Miasta Piotr Hajnosz) bonem na kwotę 1 000 złotych – za wybitne efekty pracy i upowszechnianie kultury. Nie zabrakło prezentów od władz Powiatu Wadowickiego, widzów…

Teatr „Nasz” działa w Zespole Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej w ramach Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach od 2001r. „Annie” to jego dziewiętnastą sztuką wystawioną na deskach (profesjonalnie wyposazonego) teatru w Kleczy.

Fot. Bogdan Szpila
navigate_before
navigate_next

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments