Wydarzenia Bielsko-Biała

Kolarze nadjeżdżają! Kto będzie pierwszy na mecie w Bielsku-Białej?

Fot. Artur Jarczok

To już dziś! Uczestnicy 78. Tour do Pologne przyjadą do Bielska-Białej. Przejazd kolarzy przez stolicę Podbeskidzia jest planowany w godzinach 17.30-19.00.

Etap rozpocznie się w Chochołowie, a zakończy w Bielsku-Białej. Meta będzie na wysokości Spółki ZIAD przy al. Armii Krajowej. Kolarze wjadą do miasta od przełęczy Przegibek, a następnie pojadą ulicami Górską, Żywiecką, Stojałowskiego, Wzgórze, Orkana, Waryńskiego, Sobieskiego i Konopnickiej do Hulanki. Stamtąd pojadą na pętlę wyznaczoną przez al. gen. Andersa, al. Armii Krajowej, ul. Karbową i Kolistą, by z powrotem znaleźć się na alei Andersa. Taką pętlę pokonają trzykrotnie, aby zakończyć rywalizację na mecie na wysokości Spółki ZIAD.

Równolegle do dużego Tour de Pologne, dla dzieci i młodzieży zorganizowany zostanie wyścig Tour de Pologne Junior, którego pętla o długości 4,6 km prowadzić będzie ulicami: al. Armii Krajowej, Karbową, Kolistą i Gościnną.

O utrudnieniach w ruchu drogowym piszemy TUTAJ

google_news
BCBB
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
3 miesięcy temu

Kto wymyśla non stop to samo a 3 okrążenia to głupota widać ile było kraks na wysepkach tylko idiota wymyślał taki plan to jest naprawdę słabo obsadzany wyścig 5 garnitur.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

Kurde no właśnie najbardziej jestem ciekaw przejazdu tą kostką brukową na Waryńskiego….