Wydarzenia Bielsko-Biała

“Kolejka po wolność”. Czarny protest w Bielsku-Białej – ZDJĘCIA

Zdjęcia: FB Czarny Protest Bielsko-Biała

Dziś w Bielsku-Białej odbył się protest pod hasłem “Kolejka Po Wolność”.

Zakaz zgromadzeń nie powstrzymał kobiet przed wyrażeniem protestu wobec planów zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Kilka osób ustawiło się ze specjalnymi flagami i plakatami w sklepowych kolejkach w Bielsku-Białej.

– W czasach epidemii nie możemy protestować. Ograniczamy się do tego, co jest niezbędne – także dlatego, że nie mamy, jak PiS, leczenia VIP i dostępnych poza wszelką kolejką testów na koronawirusa. Dbamy więc o zdrowie swoje i swoich bliskich, wychodząc z domu tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Tylko po to, co jest nam niezbędne. Z racji sytuacji, musimy po to stać w długich kolejkach. Tam, na szczęście, możemy przynajmniej rozmawiać o skandalicznych projektach zakazu aborcji i zakazu edukacji seksualnej. Mówić, na różne sposoby, że się nie zgadzamy. W różnych miejscach, w różnych miastach – czytamy na stronie organizatora akcji. – Wrzućcie tu zdjęcia ze swoich zakupów! – zachęca organizator.

 

Sarni_karta
16 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bielszczanka
Bielszczanka
1 rok temu

Halo, admin, apeluję o usuwanie wulgarnych komentarzy.

Gigs
Gigs
1 rok temu

Czy te panie to nie z gatunku tych co to płaczą nad rozjechanym jeżem ale już ciąża np w 7 msc jest tylko płodem….? Nie uważam się za antyaborcyjnego kato – taliba, ale czasem trąci bolszawią od niektórych postulatów tego “towarzystwa”

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu

Czytając te wasze komentarze wychodzę z założenia że pozwolenie na aborcję czasami powinno być stosowane. Może nie w sytuacji różnego typu obciążeń, czy w sytuacjach losowych (gwałt), bo nie wszystko da się w życiu przewidzieć, ale ludzi w ten sposób myślących (jak wy) to powinno się od razu wciągnąć na listę aborcji. Nie mamy prawa decydować o ludzkim życiu, (a przede wszystkim czyimś.) Jest mi za was po prostu wstyd.

Solid '80
Solid '80
1 rok temu

“Trudno ulzyc obciozanym dziedzicznie” , kobieta ma prawo o podejmowaniu decyzji o swoim “ciele”tak jak i “oddac swoje cialo” kochanemu lub “potrzebujacemu ” jej rozkoszy ….wyrazajac tym samym “feminizm” ….. :o) ( moja opinia eunucha )

Georg
Georg
1 rok temu

Brawo dla tych PAŃ !!!

Bartosz
Bartosz
1 rok temu

Feminizm to współczesna odmiana faszyzmu. Żałosne towarzystwo. Jak widzę “kobietę”, która żąda prawa do zabicia własnego dziecka to się zastanawiam jak nisko może upaść człowiek pozbawiony zasad moralnych.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
Reply to  Bartosz

Martw się o swoje sumienie A nie o innych

Joanna
Joanna
1 rok temu
Reply to  Bartosz

Bartosz naprawdę chciałbyś by twoja kobieta urodziła Ci mocno niepełnosprawne dziecko, w efekcie czego, resztę życia byłbyś skazany nad jego pielęgnacja bez pomocy państwa? Bez pracy? Takiego życia byś chciał???

Bartek
Bartek
1 rok temu
Reply to  Joanna

Przecież on by go nie wychowywał, po prostu zostawił by ją z takim dzieckiem. Najlepiej jak zgwałcą mu żonę,( czego nikomu nie życzę, nawet najgorszemu wrogowi ) i będzie trzeba urodzić. Już widzę jaki byłby szczęśliwy tatuś 🙁

Xyz
Xyz
1 rok temu
Reply to  Bartosz

Człowieku, w sumie nawet nie wiem czy można Cię tak nazwać, kobieta można nazwać swoje dziecko w tedy kiedy jest z miłości a nie z gwałtu… Nie życzę nikomu nigdy źle ale np gdyby Twoja córka została z zgwałcona brutalnie chciałbyś żeby wychowywała dziecko którego nie chciała? Albo żeby matka stanęła przez dzieckiem i powiedziała nigdy Cię nie chciałam , jesteś z gwałtu!
I żyła z traumą do końca życia?
No nic w Bartoszu mało co jest z człowieka 😑

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu
Reply to  Bartosz

Wyobraź sobie swoją siostrę,piękna 18-latka,wyszła od koleżanki właśnie…wraca do domu…w drodze powrotnej została brutalnie zgwałcona przez 3 chłopaków,którzy właśnie łyknęli dopalacze…Zostawili ją w krzakach,przytomną,błagającą o pomoc…mijają 2 miesiące-siostra dowiaduje się ,że jest w ciąży….TY TRZYMASZ SIĘ WŁASNYCH ZASAD-BO ŻAŁOSNE TOWARZYSTWO KIEDYŚ TAM WALCZYŁO O SWOJE PRAWA…obiecaj ,że będziesz kochał to dziecko,wytłumaczysz nu jak zostało poczęte i będziesz wspaniałym wujkiem!!!!!!!!!!

Dawid
Dawid
1 rok temu
Reply to  Bartosz

Czyli definiujemy człowieka w ten sposób: chciane dziecko-człowiek, głaskanie brzuszka itd. niechciane-nie ma to nic wspólnego z człowiekiem i jest to coś gorszego niż nowotwór, musi być absolutna wolność do zab…, usunięcia czegoś takiego, bo to w końcu wolność.

Solid '80
Solid '80
1 rok temu
Reply to  Bartosz

Bartosz….. zawialo Ci za uszami i logiki juz nie starcza albo brak miejsca na to….. :o)

ziutek
ziutek
1 rok temu

co za syf, fuj.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
Reply to  ziutek

Syf to TY jesteś